Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok pasi azért nem kezdeményez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok pasi azért nem kezdeményez nálam, mert túl szép vagyok. Mégis mit kezdjek ezzel?

Figyelt kérdés

Volt több kapcsolatom, de valahogy nem kezdeményeznek annyian nálam, mint sok más nőismerősömnél. Gyakran szólítanak le modellügynökségek emberei, mindenkitől megkapom milyen vagyok és én is tudom. Viszont a pasik bámulnak, utánam fordulnak, de nem mernek megszólítani..

Ha én kezdeményezek, akkor mindig lesz belőle valami, de jó érzés lenne, ha nálam is kezdeményzenének :)

Szóval mit tehetnék mégis? Csinosan, nem k-rvásan öltözködöm, nem szeretnék topis lenni csak ezért, sminkelni pedig vagy soha, vagy minimálisan szoktam. És nem, nem tűnök megközelíthetetlen jégcsapnak, csak egyszerűen túl szép vagyok. Tudom, ez elég beképzelten hangzik, de szeretnék tanácsokat kérni. Ha pedig nem hiszitek el, hogy ilyen vagyok, fogjátok fel fiktívnek a kérdést, hogy egy túl szép lánynak mégis mit kellene tennie azért, hogy ne tűnjön annyira elérhetetlennek :D


(Képeket nem küldözgetek senkinek, nem arról van szükségem véleményekre :) )


20/n


2015. jún. 16. 21:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
48%

Kedves Kérdező! Én annyi idős vagyok, mint az előbb válaszoló hölgy, csak férfban. Igaza van, soha nem a férfiak választanak! Bár nem voltam soha nagy csajozós, de ha megtetszett valaki és egész este csak keresztül nézett rajtam, akkor azt el is felejtettem, feleslegesen nem próbálkoztam. Nem voltam nagy csajozós, mégis volt pár kapcsolatom, de azokban mindíg én voltam a választott, vagyis ahhoz hogy lépjek, kellett valamilyen jelzés felőle. Soha nem a külsőmmel fogtam meg a párjaimat, hanem a belsőmbe szerettek bele, de abba nagyon (bocs, nem vagyok beképzelt, sőt). A feleségem is, ha akkor nem kezdeményezett volna nálam, akkor nem is igen lennénk együtt, hiszen ő nagyon szép hozzám képest, nem is gondoltam volna, hogy én esetleg tetszhetek neki. Bár igaz, már régóta ismert, sőt előtte inkább ellenszenvet éreztem irányából, aztán változott nála valami.

Egy szép nő nincs könnyű helyzetben, sokan félnek a szépségtől, elérhetetlennek tünnek, akiknél sokan nem is mernek próbálkozni.

2015. jún. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A 10-es szemléletével értek egyet - bár férfiként,szóval adj elég egyértelmű jeleket :).
2015. jún. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Legutóbb amikor ilyen kérdést olvastam, kikuncsorogtam egy képet. Erős jóindulattal is max 4/10-es volt, a túl jó NŐ!


Durván fél éve, viszont 8/10-es csaj szintén ilyen gonddal, levelezgettünk egy ideig majd találka. Élőben 10/10-es volt, de a hangjától fizikai fájdalmaim voltak.


Női barátom (1etlen, akit nem próbáltam megfektetni) szintén 10/10-es de mocskosabb a szája, mint egy egész focicsapat. Asztal alá iszik bárkit és mellesleg leszboszi

2015. jún. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!