Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet attól önbizalom hiányom, és önértékelési zavarom, teljesítés kényszerem mert még szűz vagyok? 22/F

Figyelt kérdés
2015. jún. 16. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Inkább fordítva. Azért vagy szűz, mert önértékelési zavarod és teljesítménykényszered van.
2015. jún. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
A kettő összefügghet, egymás "gerjeszti" a két dolog. Számodra meghatározó dolog, hogy az ember szűz vagy nem. Mivel még az vagy, emiatt úgy érzed, kevesebbet érsz, mint mások. Mivel kevesebbnek érzed magad, nem mersz nagyon labdába sem rúgni, hogy változtass a helyzeten. Nem a szüzességed a legégetőbb probléma, hanem az önértékelési zavar és önbizalomhiány. Ezeket viszont lehet kezelni/kezeltetni, hogy alkalmassá válj normális párkapcsolat kialakítására.
2015. jún. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én barátom is 22 éves, és neki én voltam az első. De még egy ilyen egoista majmot én még nem láttam:D

Nem azért nem volt senkije, mert nem akart, hanem mert egyszerűen csak élvezte az életét, és mikor itt volt az ideje lett valakije, és bár kicsit béna volt, most már semmi baja nincsen és nem bánta meg, hogy várt...


Azt javaslom neked is, hogy ne agyalj ilyenen, élvezd az életet, élvezd a kötetlenséget, és mikor eljön az ideje te is el dogod majd veszíteni:)

2015. jún. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, bár a kettő nem feltétlenül jár együtt. Nekem nincs sem önbizalomhiányom, sem önértékelési zavarom, sem teljesítési kényszerem, mégis szűz vagyok még 28 évesen is. Az ok marhára primitív és egyszerű: ocsmány vagyok és alacsony, annyira, hogy soha egy lánynak sem fogok kelleni. Ez tény!
2015. jún. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én lényegében jóképű vagyok, sportos testtel, okos is vagyok valamennyire, ezt bevallom. Úgy érzem, hogy jó vagyok, DE nem elég jó. Amúgy inkább megoszló vélemények vannak rólam ahogy érzem. Többen is a testemre 10/9-et adtak például.
2015. jún. 17. 20:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Az jó, az én testemre a legmagasabb pontszám a 10/0.
2015. jún. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De úgy veszem észre, hogy valakinek csúnya vagyok, valakinek meg kimondottan tetszek. De ilyen létezik? Amúgy csak a testemre adnak 10/9-est, arcom nincsen benne. 18 éves koromban elég jól néztem ki arcra. Mostanában nem fényképezem magam, meg nem is fényképeztem sose. Előfordulhat hogy 22 évesen rosszabbul néz ki valaki mint 18 éves korában, sportolás stb mellett?
2015. jún. 17. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!