Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hazas holgyek, volt mar hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vuldi kérdése:

Hazas holgyek, volt mar hogy felreleptetek rovid v hosszabb tavon?

Figyelt kérdés
mi volt az oka? 45F

#felrelepes?
2015. jún. 17. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:
63%
Amikor már nagyon pocsék volt a házasságom és menthetetlennek éreztem (előtte éveken keresztül próbáltam megjavítani, de a férjem ebben nem volt partner), akkor elkezdtem kifelé kacsintgatni. Az oka az volt, hogy le akartam zárni a házasságom, de nem volt hozzá erőm. Kellett hozzá egy új kapcsolat, hogy képes legyek kimondani, hogy vége. A kapcsolat nem lett tartós, de a funkcióját betöltötte, hiszen képes voltam végleg lezárni a házasságom és kimondani, hogy nem tervezek közös jövőt a férjemmel. Nem bántam meg.
2015. jún. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem, soha. Ha rossz volt egy kapcsolatom vagy az első házasságom, akkor előbb lezártam, felszámoltam és csak azután kezdtem új kapcsolatba. Olyan volt már, hogy a kapcsolatom alatt vonzódni kezdtem máshoz, de akkor tudtam, hogy a kapcsolatomat kellene színesíteni, és nem félre menni. Be is vált eddig. Érdekes, ez nálam már "éretlen" kamasz-ként is elvi kérdés volt, hogy nem csalom meg a másikat. Pedig nem vagyok prűd vagy ilyesmi, nagyon fontos számomra a szex.
2015. jún. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!