Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat az, hogy ha valakinek hosszabb ideje, évek óta nem volt párkapcsolata, akkor "kijön a gyakorlatból", és egyre nehezebben megy neki az ismerkedés? Főleg 30 felett?

Figyelt kérdés
Nem rólam van szó, csak ugy érdekelne, mert ismerek több ilyen illetőt is, férfit és nőt is...
2015. jún. 8. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ismerkedés nem,inkább az együtt éléssel lennének gondok.
2015. jún. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1: Így van! Pedig a sok hülye azt hiszi, hogy az évek óta egyedülálló srácoknak már tök mindegy, csak legyen valakijük. Pedig rohadtul nem! Egyre nehezebb alkalmazkodni, egyre nehezebb visszaszokni a kapcsolatba, és az abban megszokottakhoz/elvártakhoz/kötelességekhez, egyre nehezebb elviselni a másikat, egyre nehezebb megtűrni valakit, aki egyik napról a másikra befurakodott az életedbe. Vajon miért olvastam már itt is egy-két panaszkodást arról, hogy a csajok több éve egyedülálló srácokat képtelenek betörni?
2015. jún. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen így van, az én életem egy tipikus példája ennek. Rengeteget gondolkozok ezen én is. Nekem még ráadásul semmilyen kapcsolatom nem is volt, tehát az én esetemben nem "visszaszokásról" lenne szó, hanem tapasztalat híján egy teljesen új, ismeretlen dologról. Nem is csoda, ha riasztó számomra a kötöttségnek a gondolata annak ellenére, hogy vágyok rá, mert ugye, az ösztönök attól még megvannak.

Ismerkedni sincsen hol, bár az még menne valahogy, ha valaki megtenné irányomban az első lépést. Az ember valahogy megszokja azt a helyzetet, amiben él.

2015. jún. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!