Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes lenne rákérdezni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne rákérdezni, körbe érdeklődni?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy van egy lány akivel egy baráti körbe tartozunk, mondhatni rengeteg időt töltünk együtt a többiekkel, ráadásul én úgy érzem nagyon jól kijövünk egymással. És itt kezdődik a bonyodalom, mert én már nagyon nehezen bírom nélküle. Benne látom a tökéletes párt, mennek a célozgatások is néha a többiek részéről, és néha van olyan érzésem, hogy Ő is érdeklődik irántam, viszont néha meg semmi. Érdemes lenne az egyik olyan barátnőjével beszélnem a dologról akivel én is jóba vagyok? Az ilyen dolgokat úgyis megbeszélik a lányok egymás között többnyire, nem? Mert nem akarok ajtóstul rontani a házba, ha véletlen mégsem úgy lenne a dolog, ahogy én gondolom, akkor az elég sok kellemetlenséget okozna a jövőben véleményem szerint.

2015. jún. 15. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Menj oda a csajhoz:

- Szia, lenne kedved meginni velem egy kávét/teát/üdítőt?


Én tuti szóba nem állnék egy olyan pasival, aki nem hozzám jön oda, hanem hátulról, barátnőn, akárkin keresztül tudakozódik rólam.


És ne sms-ben, fb-on, meg ilyen felületeken hívd el, hanem SZEMÉLYESEN!


28N

2015. jún. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, amit leírtál az a természetes, én is személyesem tenném meg a lépéseket, és meg is tettem volna már, ha nem lenne ekkora veszteni valóm vele. De ha valamit sikerülne mégis kipuhatolózni, kiderülne, hogy érdemes-e vagy inkább hagyjam a francba és ne szúrjam el az egészet.
2015. jún. 15. 18:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá, a többivel ne foglalkozz! Milyen kellemetlenséged lenne? Akkor lenne az, ha a barátnőjénél érdeklődnél, és tényleg félreértés lenne a részedről. A barátnő úgyis pletykás. Ketten beszéljétek meg, legfeljebb lesz egy közös "titkotok":)
2015. jún. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!