Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párkapcsolat szempontjából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat szempontjából miért baj az, ha valaki "túl jófiú"?

Figyelt kérdés

Nemrég szúrt szemet, hogy nagyon gyakran mondanak rám olyasmiket, hogy "túl jófiú" vagyok!

Abban igazat adok, hogy tényleg ismerőseimhez képest "jófiú" vagyok, csak nem értem ez miért baj ? Miért akarják, hogy ezen változtassak ?

Azt mondják ez hátrányomra van csajozás terén is, és az életbe is.

Bizonyos szempontból az életbe tényleg hátráltat kicsit, de olyan kis mértékbe, hogy figyelmen kívül hagyható! ( pl. kisegítek egy ismerőst egy 20-assal, ez által kevesebb marad nekem :D ) De párkapcsolat szempontjából miért hátráltatna ?



2015. jún. 17. 20:25
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Abszolút nem érzem magam papucsnak! Tény, hogy nem megyek bele értelmetlen vitákba, illetve igyekszem kerülni az erőszakot, de ha szükségesnek érzem, igenis ki tudok állni magamért! Sőt!
2015. jún. 17. 20:39
 12/28 anonim ***** válasza:
6: természetesen igaz amit mondasz, de a kérdéző azt szeretné tudni, hogy mit értenek ezen a szón a barátai amikor neki mondják. Udvariasan akarnak fogalmazni, ezért nem a normális értelemben használják.
2015. jún. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
30%
Bárcsak lennének jófiúk. De nézz körbe, mi van itt.
2015. jún. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
12: Pedig azt hittem, hogy a férfiak egymás között egyszerűen elmondják egymásnak, hogy mi a helyzet és nem utalgatnak így, mint ahogy egyes nők szokták csinálni.
2015. jún. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Attól megválogatod milyen nővel fekszel egybe még nem lesz papucs belőled,de légy határozott tud mit akarsz és állj ki magadért.
2015. jún. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
52%
De párkapcsolat szempontjából miért hátráltatna ? ne viccelj! a mai nőknek nem ez kell hogy babusgassuk az az idő elmúlt légy bunkó és lesz csajod sok haverom kedves fiú volt és évekig szingli és lám bunkó lett ma meg már fürdik a pinában!
2015. jún. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
46%

a jófiúkból sokszor hiányzik a vagányság a lazaság,az oda teszem magam stílus,ezért nem túl népszerűek


és kapcsolatban meg az a baj hogy aki jó,azt könnyebb rávenni mindenre,és rá is veszik kihasználják szerintem :D

ebből jön hogy papucs lesz


én nőben nem túlzottan szeretem a túl jó kislányokat mert unalmasak....kell a rafináltság :D az izgalom


a nők is így vannak visszafele csak még jobban

elvárják


de az h valaki nem jófiú még nem bunkó is,vagy ha igen nem mindig és mindenkivel :D szóval nem gond az.

2015. jún. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
14: a "túl jófiú" szöveget tényleg csak nők mondják. A kérdezőnek is gondolom nőnemű barátai mondták.
2015. jún. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
18: reméljük és csak én értelmeztem félre, és akkor bocsánat.
2015. jún. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Az, hogy valaki "jófiú" miért jelentené azt, hogy papucs lenne? Ha belegondolok, akkor a párom is "jófiú" az ismerőseihez képest és határozottan állítom, hogy ez így önmagában a párkapcsolat szempontjából nem válik hátrányára! Nehogy változtass magadon. Ilyen vagy, eljön majd az a leányzó, aki éppen ezt fogja benned értékelni.

Kik mondták rád ezt amúgy? Ha volt barátnők, akkor nem lehet, hogy valóban unatkoztak melletted(ne vedd sértésnek,csak úgy értem mindenkit más típus 'köt le')?

2015. jún. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!