Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párkapcsolat szempontjából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat szempontjából miért baj az, ha valaki "túl jófiú"?

Figyelt kérdés

Nemrég szúrt szemet, hogy nagyon gyakran mondanak rám olyasmiket, hogy "túl jófiú" vagyok!

Abban igazat adok, hogy tényleg ismerőseimhez képest "jófiú" vagyok, csak nem értem ez miért baj ? Miért akarják, hogy ezen változtassak ?

Azt mondják ez hátrányomra van csajozás terén is, és az életbe is.

Bizonyos szempontból az életbe tényleg hátráltat kicsit, de olyan kis mértékbe, hogy figyelmen kívül hagyható! ( pl. kisegítek egy ismerőst egy 20-assal, ez által kevesebb marad nekem :D ) De párkapcsolat szempontjából miért hátráltatna ?



2015. jún. 17. 20:25
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
51%
Én arra az emberre használnám ezt a kifejezést, aki könnyen irányítható, olyan mint egy bábú, bármit megtesz mások kedvéért, egy csicska magyarán.
2015. jún. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Nos, mondok pár jelzőt, ami a 20 éven felüli csajok szájából szinom a "hüylegyerekkel, akivel sosem fogok lefeküdni"-vel


Cuki, aranyos, jófiú, kedves, jópofa, intelligens. Van még több is, de most ennyi jut eszembe.

2015. jún. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
A "jófiú" vagy "jógyerek" azt jelenti, hogy gyerekes. Nem úgy mint, hogy szereti a játékokat és hasonlók, hanem úgy, hogy teljes mértékben a szülei értékrendjét vette át, kimaradt a kamaszkori lázadás, pontosan azt teszi, amit a belénevelt értékrend szerint tennie kellene. Rövid távú kapcsolatot nem szívesen kezdesz ilyen személlyel, mert akkor már valaki izgalmasat próbálsz ki, hosszútávút (nekem bejönnek a jófiúk, de) az emberek többsége szereti ha a párja valamennyire életrevaló (és valamikor az a 20-s vagy a gyerekeidé lesz, vagy a haverodé, de szerintem erre a tapasztalat megtanít, ne aggódj miatta).
2015. jún. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

'Rövid távú kapcsolatot nem szívesen kezdesz ilyen személlyel..."


:D:D:D

Ugye az a helyzet, hogy minden kapcsolat rövidtávúnak indul. A kapcsolat a szexel kezdődik. A drága hölgy itt azt állította, amit én is, hogy kb sose fog egy jófiúval lefeküdnni, maximum 35 évesen, de akkor is érdekből, mert hát már ciki lenne 40 en felül is egyedülmaradni.

2015. jún. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Mert nem vet jo fenyt rad. Lebecsulod magad. N
2015. jún. 18. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

#20 Két lány barát, egy fiú, meg egy "amolyan exbarátnő"(szűk egy hónapot voltunk együtt)

Ezek ugranak most be!


#23 A szüleim sosem próbáltak korlátozni, vagy rám erőltetni az értékrendjüket! Mindig csak tanácsokkal láttak el, mit hogyan kellene.

Elkezdtem dohányozni, magamtól jöttem rá, hogy az élvezet amit nyújt az semmi ahhoz képest, amilyen károkat okoz, és magamtól letettem!

Egy-két KO-ig bulizott éjszaka után rájöttem, hogy nem nekem való ez, és azóta csak mértékkel iszom, és szinte nem is jártam diszkóba! (most egyáltalán nem járok. inkább egy szabadtéri koncert, vagy ilyesmi)

Olyan 17 évesen volt egy rövid időszak, mikor egyszerre több csajnak is udvaroltam! Minden héten mással sétálgattam a városba, de megértettem, hogy nem ez az, amire vágyom! Nem vagyok boldog, csak büszke, hogy ennyi lánnyal randizhatok...


Lehet, hogy ez kívülről nézve úgy tűnik, mintha a szüleim magyarázták volna ezt be nekem, és ők irányítanának, de ha ismernék apámat! :D Ő mindig azt mondja, hogy most keféljek orvérzésig, míg fiatal vagyok!... Egyik kuvát a másik után!

2015. jún. 18. 14:26
 27/28 anonim ***** válasza:

#24 :D Egy kis ízelítő a női lélek rejtelmeiből. Nem minden párkapcsolat indul rövidnek, és nem mindegyik hosszúnak. Nálam tuti nem. 1-2 hónapra lehet, hogy összejövök valakivel, akivel tudom, hogy nem leszünk együtt sokáig, ha csak rövid kapcsolatot szeretnék (és lehet, hogy szerencsénk van és együtt maradunk évekig). De pl. a barátaim, barátaim barátai stb. közül nem jövök össze senkivel, ha nem vagyok róla meggyőződve, hogy legalább egy 2-3 éves kapcsolat jön ki belőle, ha nem több. Ez a hosszú, ahol ismeritek egymást és tudjátok, hogy viszonylag sok esélyetek van együtt :D


Kérdező: Lehet, hogy nem volt mi ellen lázadni, de a lázadás a személyiségfejlődés fontos része. Általában nem múlik el nyom nélkül, utána könnyebben állsz ki magadért, könnyebben mondod azt, hogy nem nem adok neked 20 000 Ft-ot :D de mint mondtam szerintem amíg nem olyan munkakörben dolgozol ez nem gond :).

2015. jún. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Ehhez ismerni kéne téged, hogy ez pontosan mit takar. Hogy naiv vagy, megvezethető, mindenkit kisegítesz, aztán nem marad semmid? Nyálas vagy? Papucs, behódoló alkat? Bólogatós kutya? Unalmas vagy, jellegtelen? Mert ha mondjuk ezekkel kombinálódik az, hogy kedves vagy, akkor érthető, egyes lányok miért nem akarnak partnerüknek. Többüknek fontos a határozott, férfias fellépés, az, hogy a másiknak legyne saját véleménye... hogyha összeköltöznek, akkor tényleg meglegyenek a pénzükből, és ne a kuncsorgó ismerősökre menjen el az összes pénz.


Ha nem ilyesmikről van szó, akkor valószínű rossz helyen keresgélsz társat magadnak, és felszínes libákra hajtasz.


(meg aztán az sem mindegy, hogy ezt a haverjaid mondják, mert néha hülye tanácsokat adnak a fiúhaverok, ha provokálni akarnak téged a nők ellen a saját sikertelenségük miatt, vagy ha lányoktól kaptad ezt meg).

2016. máj. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!