Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ítélik el azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el azokat a férfiakat, akik kerülik a szép nőket, s inkább az átlagos kinézetű lányok társaságát keresik?

Figyelt kérdés

Néhány jó barátom mellett már én is megkaptam nem egyszer. Engem mindig is zavart, ha egy nő külsőre tökéletes. Nem tudom miért, de nem érzem jól magam egy szép nő jelenlétében. Így ok-okozat, kellemest összekötve a hasznossal, a tökéletes szépségű lányokat meghagyom az igazi szívtipró szuperhapsiknak zsák a foltját alapon. Átlagos srácként átlagos lányokat részesítek előnyben. Egyébként is mindenhol ezt hallom: ha egy férfi összejön egy külsőre olyan teljesen átlagos, hétköznapi típusú nővel, egyből megy a fikázás elsősorban olyan nők részéről, akik párkapcsolatban állnak, akik már feleségek, akik szerelmesek a barátjukba/vőlegényükbe/férjükbe, fiatalabbak is, idősebbek is. (Boldog párkapcsolatban élő, tehetős családból származó fiatal lány is epés megjegyzéseket tesz, s a hatvanas, boldog nagymamaként éldegélő idős asszony is.) Tehát mi alapon ejtik meg az alábbi kritikákat, ha egyszer az irigykedés ténye kizárható? (És lehetőleg zárjuk is ki az irigykedés lehetőségét!)


– Milyen kis középszerű az a lány, hát nem valami nagy durranás.

– Ez a hapsi sokkal jobbat, sokkal szebbet érdemelne ennél a lánynál.

– Bezzeg X-nek, Y-nak, Z-nek (ők kimondottan jó nők) nincs hapsija.

– Vajon mit eszik ez a hapsi ezen a kis csúnyácska nőn?


Mint írtam, nem érzem jól magam a szép nők társaságában, mert nem tudok mit reagálni a merevségükre. A szép nők általában kevésbé tudnak felengedni átlagos srácok társaságában, ahol ugyebár nincsenek jóképű hapsik, s ezen felül igen nagy eséllyel a férfitól várják a megváltó csodát, hogy majd önfeláldozó eksönhiróként szórakoztatják, lenyűgözik őket, kitöltik unalmas perceiket. Ellenben az átlagos lányok meglepően közvetlenebbek, barátságosabbak, és nagyon jókat lehet velük poénkodni, és még egy visszahúzódóbb lány is nagyon gyorsan fel tud oldódni (igen, volt már a baráti körömben erre is nagyon sok példa), amire a szép nők nem képesek, mert ők ettől a szinttől előkelőbbnek tartják magukat. Azt ugye tapasztaltátok már ti is, hogy a szép nőknek általában az összes barátnője is szép? És nem azért, mert az átlagos lányok irigységből kerülnék őket, hanem mert alapból maguk a szép nők kerülik a velük nem azonos szépségű nőket.


(Neeem, nem önreklám, nem is társkeresési, és nem is átlagos lány-fenéknyaldosási célzattal kiírt kérdés! Pusztán észrevételek, tapasztalatok megosztása.)


2015. jún. 17. 22:29
1 2 3 4
 21/39 Költőnő? ***** válasza:
59%

jahh igazad van, bocs h egyszer össze mertem jönni olyannal, akit rajtam kívül mások is szuperpasinak láttak:)

Igazad van, tróger alak vagyok, megkövetlek:)

2015. jún. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
47%
Ha nem csak a szépséget nézzük,hanem az anyagi helyzetet,vagy éppen a szülei anyagi helyzetét,ami egyből leesik ha ránézel az adott nőre,akkor én is azt mondom,hogy az átlagosabb,szolidabb,kevésbé feltűnő nők társaságában sokkal jobban érzem magam,mert tudom hogy nekik még lehet reális értékrendjük,és nem egekben lévő elvárásuk.
2015. jún. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
28%

nem ettől vagy tróger alak, hanem attól, (mint ahogy a társaid többsége is) hogy most is szuperpasit választanál, ha kopogtatna, csak ők már nem kopognak. Nincsenek szent emberek. Olyan emberek vannak, mint a kérdésfeltevő, aki TUDJA hogy esélytelen a jobb csaj, ezért nem ott keresgél. Kérdezd meg viszautasítana egy jobb csajt.

Nem.

Ahogy te sem egy szuperpasit. (Tudom, hogy most azt fogod irni, hogy márpedig de, de ez nem igy van, mert ilyen konkrétan nincs, sose volt, sosem lesz, csak a hazugságok szintjén)

2015. jún. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:

#18: "... ugyan ugy szoba elegyedek akar a jokepu, hiperszuperpasikkal is, mert nem erdekel a kinezet."


Most cseréljük fel a szerepeket, mondja ugyanezt egy férfi hiperszupercsajokról: "ugyanúgy szóba elegyedek nagymellű szupermodell bombanőkkel is, mert nem érdekel a kinézet". Ugye csak egy egészen picikét hangzik hülyén? :D De nézzük az inverz verziót. Vajon nagymellű szupermodell bombanőként szóba elegyednél olyan kis tök átlagos srácokkal, akiket általában a szép nők pojácáknak gondolnak? Kötve hiszem. :)


#20, #23: "Amugy a kérdés feltevője is a szupercsajt választaná..."


Nem választanék szupercsajt, és nem is fogom bizonygatni. Ez egy fixált szemléletmód. De nyugtatgasd csak magad azzal a tévhittel, hogy ha bekopogna hozzám egy félpucér topmodell csaj és térdre rogyva könyörögne, hogy hadd lehessen a barátnőm, azonnal a karjaiba borulnék.


#22: Valahogy úgy.

2015. jún. 18. 00:11
 25/39 anonim ***** válasza:
65%
Ennyi állatságot amit itt összehordtok, ne hagyjátok abba! Elfogyott a piám és valamivel muszáj tovább pusztítsam magamat...
2015. jún. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
0%

"bekopogna hozzám egy félpucér topmodell csaj és térdre rogyva könyörögne, hogy hadd lehessen a barátnőm, azonnal a karjaiba borulnék"


Haver, ha te a fent leirt csajt nem fektetnéd le, akkor komoly problémák vannak vannak. Nem barátnőről beszéltem amugy. Ha már itt tartunk, sosmem párkapcsolatról beszélek, hanem szexről, ami meg a párkapcsolatot "okozza"

2015. jún. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
Miert itelik el azokat a szep, atlagon feluli noket, akik a szolid atlagos kinezetu intelligens, johumoru pasikat akarnak megismerni parkapcsolat celjabol?
2015. jún. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
27-es vagyok: akik utan nincs a ( telorol vagyok )
2015. jún. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

Azért ez nem kicsit sértő...

Én nem vagyok különösen szép, viszont tartom magam olyan tartalmasnak és belül értékesnek, hogy vagyok olyan "szép" tőle mint az üres de "külsőre tökéletes" lányok...

másfelől, a szépség relatív, lehet a legtöbb embernek csúnya vagyok, vagy átlagos, de van azért akinek én vagyok a "legszebb".

Nem tudom, nem a kis plázacicás tesszük vesszük magunkat-nőkre gondolsz, mert azok körében nyilván azok valóak akik ugyanolyan külsőséges pacsirta emberkék mint a ezek a nők, csak pasiban.

De ha az értékes lányokat hívod átlagosnak, akkor neked valahol legbelül mégiscsak ők imponálnak, csak zavar, hogy nem vagy nekik elég jó, és ezért kerülöd a társaságukat...

2015. jún. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
50%
Miből gondoljátok, hogy egy "szép" nő belül üres ? - Ha már itt tartunk mi az, hogy "szép" nő ?
2015. jún. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!