Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire lenne "gáz"? Elsősorb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne "gáz"? Elsősorban lányok válasza érdekelne

Figyelt kérdés

Van egy lány, mikor néha összefutunk mindig nézzük egymást. Persze nem tudhatom h ő miért néz, de én azért mert nagyon tetszik. Megszólítani nem tudom, mert én autóval a lány pedig gyalog van.

Nemrég megtaláltam facebookon, mennyire lenne rossz, ha csak ott bejelölnén és írnék neki valamit? Vagy várjak hátha egyszer összefutunk más körülmények között? Lányok ti mennyire toleráljátok, ha egy idegen bejelöl titeket fbkon?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. jún. 17. 23:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
elég gáz
2015. jún. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, maximum lekoptat, de utana legalább nem fogod magad utalni hogy meg sem próbáltad
2015. jún. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ja próbáld meg, maximum visszautasít... hajrá szurkolok ;)
2015. jún. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%

ezt a kérdést most olvasom 4szer az elmult 2 hétben.

Na EZ a gáz.


Szerintem rögeszmés vagy, szoval ha a csajnak van esze, kuvaélet, hogy síkítva menekül :)

2015. jún. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Tényleg?? :O belinkelhetnéd őket! Most kérdeztem meg ezt elsőre. :)

Kiváncsi vagyok a válaszokra

2015. jún. 17. 23:37
 6/12 anonim ***** válasza:
K*rvára besz*rnék, hogy hogy a francba találtál meg és kicsit betegnek hinnélek. Lehet alapból azért néz,mert te bámulod őt és zavarja.
2015. jún. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Hát öcsém, ha nem te tetted fel a többi olyan kérdést, hogy az autómból észrevettem egy lányt, hogy figyel, meg én is figyelem, hogy figyel, migy egymást figyeljük, bejelöljem, ne jelöljem, vigyem haza ne vigyem, akkor azt kell mondjam, hogy az autós srácok körében ez egy jelenség, és konkrétan idiótizmusként definiálják .
2015. jún. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jelöld, de még jobb, ha egyszer kiszállsz a kocsiból és beszédbe elegyedsz vele, vagy felajánlod neki, hogy elviszed.
2015. jún. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem volt ez a kérdés már párszor, és fordítva is, hogy valami csaj irkálta, hogy nézi egy srác kocsiból
2015. jún. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Linkeket kérek szépen! :)

Főleg azt ahol a csaj kérdi. :)

2015. jún. 18. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!