Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több napig chateltem egy csajjal, randira is elhívtam. Terveztük is. Mos meg nem válaszol semmire. Ha meg lát akkor meg mindig néz. Lehet hogy oda kéne mennem hozzá? Nem akarok mindent el rontani. Lehet hogy el csesztem?

Figyelt kérdés
2015. jún. 18. 08:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem voltál túl tapadós?
2015. jún. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De lehet hogy nagyon is
2015. jún. 18. 10:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki már ilyen típusú kérdést rak ki az azt szokta jelenteni, hogy bukta a csajt.
2015. jún. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet!Csak azt nem értem ha a csaj észre vesz majd ki esik a szeme.
2015. jún. 18. 11:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Velem pont ugyanezt csinálja egy srác :( Szard le te is :D
2015. jún. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Legközelebb igyekezz kevésbé tapadós lenni. Én általában ilyenkor gondolom meg magam, miután már igent mondtam. Szörnyű ha már az elején azt érzem, hogy megfulladok.

Sajnos ezt a lányt már buktad szerintem, ne foglalkozz vele. :(

2015. jún. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De akkor miért néz folyton?
2015. jún. 18. 13:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Hosszan? Nem tudom. Az normális, ha rádnéz, hiszen ismer.
2015. jún. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!