Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit válaszolnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit válaszolnátok egy ilyen, társkeresőn kapott levélre? "Szia! Szivesen megismerkednék veled. Szép napot! " Sok ilyen levelet kaptam már de igazából nem tudok vele mit kezdeni

Figyelt kérdés
Most írjam azt h én is veled? Neked is szép napot.. Ez olyan gáz. Vmi frappánsabbat szeretnék. Ötletek?
2015. jún. 2. 20:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha már ilyen bőbeszédű volt, akkor annyit írnék, hogy "Oké, akkor kezdd el!Szép napot!" és mosolyt.. nem fogok ódákat zengeni valakinek, meg kérdés nélkül ömlengeni magamról, ameddig csak egy próbalevelet kaptam tőle, és nem tudom, hogy egyáltalán érdekli-e igazán.
2015. jún. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Tanulság: ha jól nézel ki, a sablonszöveg is megteszi, még a lány fog gondolkodni, hogy valami frappánsat írjon.
2015. jún. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó :) Csak egyszerűen nem tudok mit kezdeni az ilyen jellegű üzenetekkel.
2015. jún. 2. 20:20
 4/14 A kérdező kommentje:
Első válaszadó! Teljesen igazad van, én is így gondolom.
2015. jún. 2. 20:21
 5/14 anonim ***** válasza:
Végül is minek fárassza magát az illető, ha azt sem tudja, hogy neked bejön-e? Oké, hogy ez így sablonlevél, de valószínűleg várja az illető, hogy egyáltalán reagálsz-e rá, és aztán jó esetben elkezd érdeklődni.
2015. jún. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

frappánsabbat ?:D tőlem elég lenne ennyi is,de nem csak tőlem,aki jól néz ki.....


bírom az ilyen,írjatok nekem verses kötetet,és cserébe kapsz egy sziát,nőket


ez ami igazán gáz,ha már a társkereső nem lenne az

önmagában



amúgy írj rá valami emberit,fogalmazni csak tudsz egy mondatod,nem olyan veszett nehéz :D

2015. jún. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hányan írnak neked egy nap?


Szerintem dobd kukába, mert valószínű, hogy 50 másiknak is elküldte. Férfiként mondom ezt.

2015. jún. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%

Miért ha semmi mást nem látsz a lányról,nem is ismered ugye,akkor mégis mit kéne írnia?Mondjátok már el,lehet hogy sablonosnak tűnik,de mi mást lehetne írni... Istenem mennyi buta ember van.

Te ha nem ismersz valakit,és odamész hozzá beszélgetni,akkor mivel kezdesz?Na látod...

2015. jún. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
Hogyhogy mégis mit kellene írnia? Társkeresőn a fotó mellé egy adatlap is társul, igényes esetben azt az ember ki is tölti, szóval van téma, hogy miről tegyen fel kérdést a kezdeményező. Egy ilyen egysoros levél viszont csak tapogatózás, hogy egyáltalán hajlandó-e válaszolni a kiszemelt nő/férfi. Valószínűleg minden fotó alapján kicsit is szimpatikus nőnek elküldte, az adatlapra rá sem pillantva, különben lett volna elég energiája legalább 1-2 sorral többet írni. Az ideális ismerkedő levélben nem a hossz, hanem a kommunikáció helyes megkezdése a fontos. Vagyis "Írtad, szereted a természetet, kirándulni is szoktál?" Két-három ilyen kérdés, és máris van valami irány, miről meséljen a kérdezett, és nem ment el fél nap a megírására.. Nem saját magadról kell oldalakat mesélned, arra ott az adatlapod, majd elolvassa a nő/férfi, és kérdez arról, ami érdekli. Ha nem, akkor nem megfelelő partnerrel kezdtél.
2015. jún. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Régen én is kb. ennyit írtam először, volt aki válaszolt volt aki nem az ocsmány képem ellenére, mondjuk netes beszélgető partnernél magasabb szintre nem jutottam, azóta nem társkeresőzök, ez volt olyan 4-5 éve.
2015. jún. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!