Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Meg lehet élni 50 ezerből, ha...

Meg lehet élni 50 ezerből, ha az albérlet kifizetêse után ennyi maradna minden másra, egyedül huszonéves nőként?

Figyelt kérdés
2014. nov. 30. 13:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha az albérlet kifizetésében benne van a rezsi, akkor simán. Ha nincs, akkor is, de neccesen.
2014. nov. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
89%
Nem elég csak nagyon nélkülözve ! Ennyiből csak a politikusok szerint lehet megélni persze másoknak !
2014. nov. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudsz megelni 50 ezerbol szeintem hovegere mar kenyer pronlemaid lesznek!
2014. nov. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
Meg. Nekem kb 30-ból kell, és működik. Előrelépésre nyilván nem elég, vegetáláshoz igen.
2014. nov. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Telefon, internet benne van? Ha Ebből kell még fizetned, akkor is még megélsz,igen. De akármennyid van, azért érdemes mindig értelmese beosztva élni, és ha csak 1-2 ezret is, de félretenni. Ennyiből menni fog, ha nem vagy láncdohányos, iszákos stb.
2014. nov. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
nekem is ennyi marad ami már csak a kajára, ruházkodásra, szórakozásra van. Én megélek, kicsit még tudok félre is rakni.
2014. nov. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Csak bérleti díj és a rezsi van kifizetve belőle. Csak szoba bérlés lenne pedig, de úgy látom ez is megoldhatatlan akkor. Ne csak arra gondoljatok hogy étel, gyógyszer, azért egy nőnek kellenek más dolgok is ha nem szeretne el igénytelenedni. Illetve jó lenne ha maradna annyi, hogy havi egyszer ki tudjak mozdulni egyet moziba, vagy beülni valahová.
2014. nov. 30. 13:41
 8/21 anonim ***** válasza:
69%
Első válaszoló vagyok, 19 éves férfi. Ha benne van a rezsi akkor simán kijössz ötvenezerből. Kb 30-ból kijön a kaja, szépítkezési szerek gondolom nem többek mint ötezer, 15 marad minden másra. Ezt akár félre is teheted, vagy ha akarsz akkor elmehetsz belőle minden hétvégén szórakozni is.
2014. nov. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 mi a fene ***** válasza:
89%
Attól függ hol laksz, esetleg a szüleid egykis hazaival tudnak-e támogatni. ha nem akkor meg elégnek kell lenni. nem kell minden hóban új cuccokat venni. Ha kapsz kafetériát, abból az ebédet kiszorítod, reggeli, vacsi takarékon.Utazásra mennyi kell ?
2014. nov. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%

Ha a számlák kifizetése után ennyi marad, akkor meg lehet élni.

Bérlet kilencezer, akkor még marad 41 e. Ebből 1 főre lehet ennivalót venni, havi 1 mozijegy is belefér.

2014. nov. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!