Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Huszonéves srácok- ha láttok...

Huszonéves srácok- ha láttok egy lányt egyedül korizni és szimpatikus, megszólítanátok?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból :)

Az a helyzet, hogy nagyon szeretek korizni (tudni annyira nem tudok, de lényegtelen :P), viszont a barátaim annyira nem, és engem meg nem zavar, ha valahova egyedül megyek, nem érzem furának. Barátom meg nincs, úgyhogy szívesen ismerkedek.

Szóval vegyük ezt a szituációt, amit írtam: kedves lány a budapesti műjégpályán egyedül.

Bocsi, ne írjatok itt levelet, nem láttok, nem tudjátok milyen vagyok egyébként, úgyhogy a netes ismerkedés esetemben nem túl nyerő, mert duci vagyok és ezt sokan utálják.

Köszi, ha válaszoltok.


2014. dec. 5. 01:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Már régóta nem korizom, mert elfelejtettem, az utolsó alkalommal is hatalmas hátast dobtam :D
2014. dec. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Te mennyi idős vagy? Szintén huszonéves, vagy tizenéves?
2014. dec. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha latom max arra gondolok hogy úgyis nindjart megjelenik a kanja vagy 15 bnő.
2014. dec. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
konkrétan húsz :)
2014. dec. 5. 01:41
 5/11 A kérdező kommentje:
3.: és ha látod, hogy egy órája csúszkál egyedül?
2014. dec. 5. 01:42
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, és kedves akkor megszólítanám, de csak ,ha nagyon bejön, és másnap azért mennék vissza ,hogy újból láthassam. Legye nkedves, de szép is számomra, mert ,ha egyi khiányzik ,akkor szerintem nincs értleme kikezdeni olyannal, akiben a jövőben hiányolni fogok olyn tulajdonságot ,amely az én érték rendszeremben lényeges.
2014. dec. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyetértek :) köszi a választ, igazad van. (az én értékrendszeremben a helyesírás is fontos :D)
2014. dec. 5. 01:47
 8/11 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss ,de nem vagyok iskolázatlan :D Az más kérdés ,hogy fáradt vagyok, és rosszul tagolva gépelek. Szívesen egyébként. Mellesleg láthatod ,hogy tudok én helyesen írni.
2014. dec. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem, mert még nincs ehhez elég elszántságom, hogy az utcán is ismerkedjek :D

De duci lányt amúgy se, nem bántásból írom, de nekem nem jönnek be.

2014. dec. 5. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerinted órakig fogom figyelgetni?

#3

2014. dec. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!