Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért közönyösek vagy ellensze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért közönyösek vagy ellenszenvesek velem az emberek, mert csúnya vagyok?

Figyelt kérdés
másra nem tudok gondolni, mert tényleg bármiben segítek mindenkinek és kedves vagyok velük.
2015. jún. 20. 20:02
 1/9 A kérdező kommentje:
21F
2015. jún. 20. 20:02
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

Igen sajnos,pontosan jól látod a helyzetet... :/

De ez van,ugyanezt tapasztalom én is.

24/F

2015. jún. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Interferencia ***** válasza:
Lehetséges.
2015. jún. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
Ha csúnya vagy, automatikusan mindenki arra asszociál, hogy szar ember is. Nem te tehetsz róla, ez manapság így működik, legfőképpen a nők között dívik elítélni a rondább srácokat.
2015. jún. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És amúgy tényleg a nők és a beképzeltebb fiúk csinálják ezt.
2015. jún. 20. 20:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert neked szimpatikusak a csúnya, de mosolygós, kedves nők?
2015. jún. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért ne? A kinézete miatt senkivel nem leszek bunkó.
2015. jún. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok csinosnak tartanak, és én is úgy érzem bármilyen kedves vagyok mégis csak kihasználnak, amugy meg átnéznek rajtam...érdekes.
2015. jún. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, sajnos ez jellemző az emberekre (férfiakra egy részére és minden nőre).
2015. jún. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!