Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy hónapja levelezek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónapja levelezek egy férfival, nagyon intelligens, egy hullámhosszon vagyunk, ma küldött képet és csúnya?

Figyelt kérdés
Sajnos egyáltalán nem jön be az arca, nem vonzó, de a személyisége elbűvölő. Megérné folytatni és egy esélyt adni neki? Mióta elküldte a képet nem tudok már fantáziálgatni róla, mint az előző hetekben.
2015. jún. 19. 00:18
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
47%
Neked kell tudnod megéri-e, én lettem már szerelmes olyan lányba, aki elsőre nem volt az esetem.
2015. jún. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
9%
Én is voltam már szerelmes olyan lányba, aki először nem tetszett, de miután megismertem a bensőjét, nagyon vonzó lett szexuálisan.
2015. jún. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem nem.
2015. jún. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
10%

van egy rossz hírem,a személyiségét sem ismered :D

de tudod mit? ma jó kedvem van,adj neki egy esélyt,csak a hóhér nem ad :) max beültük valahova,tudod lehúzod nőiesen csorit :,D esztek isztok :D annyi belefér.Azt kiderül jó lesz e polcra a gyerek :D

2015. jún. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
44%
Ha nem vonzódsz hozzá akkor felesleges, de egy találkozót még megérhet a dolog, talán csak nem túl fotogén az illető, ilyen is van.
2015. jún. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
21%

#6


Így gondolkodik egy igazi felszínes liba.

2015. jún. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
31%
#6 mert te olyan szép csinos csaj vagy mi? :D
2015. jún. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
52%
Nekem is volt aki elsőre nem tetszett külsőre, pláne képről, de mivel amúgy megszerettem megszépült, illetve élőben sokkal jobban nézett ki. :)
2015. jún. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Én szívesen adnék egy esélyt, de ha tényleg nem tetszik élőben és utána nem megyek bele a második randiba akkor én leszek a szemét ribi, aki csak játszott vele és szédítette.
2015. jún. 19. 00:36
 10/38 anonim ***** válasza:
68%
Én még soha nem voltam szerelmes olyan férfibe, aki elsőre az esetem lett volna. Ahogy megismertem a személyiségüket, egyre "szépültek" a szememben. Persze nem kizárt, hogy más másképp működik.. Ha a személyisége ennyire megragadott, találkozz vele személyesen, mert lehet még olyan kisugárzása, hogy magad is meglepődsz. Szerintem erre mihamarabb sort kellene kerítenetek, mielőtt még teljesen lebeszéled magad róla egy csalóka fotó láttán.
2015. jún. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!