Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok mindig észreveszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok mindig észreveszik, ha csak használják, kihasználják őket?

Figyelt kérdés

tegyük fel van egy kapcsolat, a pasi nem is akarta, de a lány "rámászott", és most járnak. Tudni kell, a leányzó kicsit éretlen korához képest. Távkapcsolat, ritkán találkoznak, a pasit nem nagyon érdekli, mit csinál a lány. Buliban hagyta, hogy középben kilátszódó bugyival jelenjen meg a lány. Máskor leitatta, és úgy nézte, hogy kapaszkodik össze egy másik lánnyal (ez a lány), majd a pasi is beállt középre.


az ilyen lányok mikor veszik észre, hogy ők csak használva vannak?


2015. ápr. 29. 01:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Soha nem veszik észre. :)
2015. ápr. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hiszed vagy sem - az elsővel értek egyet. Az exem is bolondított egy hónapig majd elmondta, hogy miért van velem. Ha nem teszi meg, lehet rá se jövök.
2015. ápr. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Tapasztalatból is írtam. Nem egy lánytól hallottam már ezeket, hogy kihasználtak.. Sőt.. Szinte már mindig egyes lánytól hallottam... Ez ilyen.. Főleg a mostani 20 alattiak. Rossz pasit választanak az a gond, hogy szinte a 90% csak a külsőre megy..., és így szívják meg. :)

2015. ápr. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sokszor nem lehet észrevenni.

Ez nem mindig a lányok hibája, sőt, a legtöbb esetben még hülyének sem kell hozzá lenni. :(

A pasik nagyon könnyen megjátsszák a kedvességet és az érdeklődőt az orgazmusukért cserébe.

L20

2015. ápr. 29. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hát nekem mind a kettő kapcsolatom ilyen volt... Nem esett le az elején az apró jelekből...
2015. ápr. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sokszor tudják mi a dörgés. Csak olyan jó elhinni hiába hazugság!
2015. ápr. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most az hülyeség hogy hogy rámászott és azért járnak..lehetne akárki nem jönnék vele össze ha nem akarok és lexarom !
2015. ápr. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szegény fiú, megerőszakolta egy lány. :( Ezért félelemből összejött vele.
2015. ápr. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!