Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez a Tinder, badoo és társai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a Tinder, badoo és társai hogy működnek?

Figyelt kérdés
Szóval a netes társkereső oldalak... Van értelmük? Erről a Tinderről meg badoo ról hallottam mostanában. Érdemes ezt letölteni? Van értelme az egésznek? Mondjuk ilyenért tuti nem fizetnék, de hát ha ingyenes, akkor egy próbát megér minden.
2015. jún. 21. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy működne, beszélsz másokkal, aztán ha szimpatikusak vagytok egymásnak találkoztok, és boldogan éltek amíg meg nem haltok. A kérdés többi része értelmetlen, megéri, ha találsz valakit, ha nem, akkor nyilván nem - miből találná ki bárki is, hogy találsz ott valakit? Mondhatom neked, hogy a szemben lévő buszmegállóban lehet a legjobban csajozni, csak mert nekem bejött.
2015. jún. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én fél évig jártam a Tinderen megismert sráccal. Most meg barátok vagyunk.
2015. jún. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tehát a helyes válasz:


Ha jól nézel ki, akkor az amit az #1 leírt. Különben konkrétan feleslegen vagy fent.

2015. jún. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem te is leírtad a lényeget, egy próbát megér.:) Van olyan, akinek bejött, akár házastársat is talált, másoknak meg inkább negatív tapasztalatai vannak. Gyakorlatilag ugyanúgy működik, mint élőben, csak neten sokkal egyszerűbb az ismerkedés, illetve szókimondóbbak az emberek. Természetesen belefuthatsz kellemetlen személyekbe, csalókba, de ez ne vegye el a kedved.:)
2015. jún. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!