Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, miért mondjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért mondjátok ezeket a ronda srácoknak? Nem ellentmondás egy kicsit?

Figyelt kérdés
Ha valaki azt írja, hogy egy lánynál sincs sikere, az a válasz, hogy próbálkozzon kevésbé szép lányoknál. Ha hozzáteszi, hogy a kevésbé lányok is mind visszautasítják, akkor meg azt írjátok, hogy azért, mert érzik, hogy nem tetszenek igazán a srácnak. Akkor mégis kinél próbálkozzunk? Vagy netán nekünk van igazunk, és aki csúnya, az tényleg egy nőnek se kell?
2015. jún. 25. 09:47
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ott van a bibi, hogy nem ronda lányokhoz mentek oda. Amit ti csúnya lánynak tartatok, az valójában női szemmel átlagos lány.
2015. jún. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 A kérdező kommentje:
Női szemmel csak az ex új nője számít csúnyának :)
2015. jún. 25. 10:00
 3/62 anonim ***** válasza:
32%
Privátban küld már el azokat a lányokat, akiknél kezdeményeztél és szerinted csúnyák, mert amúgy így csak elbeszélünk egymás mellett. Bár sejtem, hogy a kép nem fog landolni a postaládámba... :)
2015. jún. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
27%
De könyörgöm mi az hogy csúnya? Nincs olyan hogy csúnya!!! Nem egyformák az ízlések, valakinek tetszel,valakinek nem. Te pont olyan nőknél kezdeményezel, akiknek nem tetszel. De ez egyáltalán nem úgy működik, ha te a vékony, szőke kék szemű lányokra buksz, és 3 kikosarazott, akkor a negyedik már biztos nem jön össze!!! Tessék próbálkozni, és ne add fel! Valaki vár rád, akinek te avgy a legszebb! Ennyi
2015. jún. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 A kérdező kommentje:
Általában még azelőtt lekoptatnak, hogy a nevüket megtudnám, így facebookon se tudom őket megkeresni.
2015. jún. 25. 10:10
 6/62 A kérdező kommentje:
Van, aki mindenki szerint csúnya. Ha kb. 50-ből 50 lány elutasít, az azért nem lehet véletlen.
2015. jún. 25. 10:11
 7/62 anonim ***** válasza:
39%
Egyszer itt egy kérdezőtől kértem egy képet, hogy ugyan mutassa már meg magát, hadd nézzem meg, miért tartja magát csúnyának. Nos, nem volt csúnya, csak mélabús, ha egy kicsit változtatna a viselkedésén, már sokkal sikeresebb lenne.
2015. jún. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
47%

Nézd engem nőként három kategóriába sorolnak

*istennő:nagyon helyes pasi, helyes pasi, átlagos pasi, picivel az átlag alatti pasi, ocsmány pasi.

*átlagos nő: nagyon helyes pasi, helyes pasi, átlagos pasi, picivel az átlag alatti pasi, ocsmány pasi

*bottal se: nagyon helyes pasi, helyes pasi, átlagos pasi, picivel az átlag alatti pasi, ocsmány pasi


Mindenkinek mást jelent a szépség. Még nekem is. Aki nálam a hiperszuper kategória lehet egy másik nőnek á ez hű izé nem kell- és fordítva. Ahogy nálad is, lehet az utolsó kategóriában lennék, mert.....

2015. jún. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 A kérdező kommentje:
Férfiaknál valóban mindenkinek mást jelent a szépség. A nők ízlése viszont szinte teljesen egyforma.
2015. jún. 25. 10:52
 10/62 anonim ***** válasza:
57%

Jajjj istenem.

Mert mi nők.... Hagyjuk, te is menthetetlen vagy. Javasolhatom, hogy állj be buddhistának?

(küldenél egy képet, hogy mi az a rondaság amiről beszélsz???)

2015. jún. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!