Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak tényleg nem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak tényleg nem a külső számít?

Figyelt kérdés
Szóval ha a nő ápolt, csinos stb de nem a férfi esete, viszont azt érezteti a pasassal hogy szereti és fontos neki lehet esélye hogy a pasi beleszeret?
2015. jún. 27. 19:03
1 2
 1/15 omba ***** válasza:

Az érzelmek kialakulása szerintem teljesen rejtélyes.

Se a kinézet, se az életkor, semmi ilyesmi nem döntő.

A stílus... talán

2015. jún. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Álmodozz csak.
2015. jún. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
11%
A külső mindenkinek számít. Ez az evolúció anti-ork hatása. Ellenben ha szép vagy, csak pont nem az esete, akkor az azt jelenti, hogy barátnőnek nem akar, de attól még megdugna. Ez neked azért jó, mert ha a személyiségedet megkedvelteted vele, akkor lehet, hogy eltekint attól, hogy nem vagy az esete és mégis járni fogtok.
2015. jún. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Aki azt mondja, hogy előbb jönne össze egy csúnyával, mint egy széppel, az hazudik.
2015. jún. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy nem számít, de én a felvázolt esetben lehet, hogy bele tudnék szeretni.


4: Hát, pedig... ha a szépnek szar a személyisége, akkor én inkább a "csúnyábbat" választanám. Mindenkin van valami, ami szép. Csak meg kell találni.

2015. jún. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
Hát én eddig kétszer voltam szerelmes, de sosem a külsőbe szerettem bele, hanem a gondoskodásba.
2015. jún. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

De, számít a külső, nem tudnék olyannal együtt lenni, aki nem tetszik. De mindenkinek más tetszik, az én ízlésemet például sokan leszólják.


Ez ugyanolyan felszínes dolog, mint ha egy nő menne a külsőre vagy a pénzre, de ez van, ilyenek az emberek természetüktől adódóan.

2015. jún. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
18%
Nekem nem számít, hogy néz ki egy lány, mivel bőven elég, ha el tudja fogadni azt, ahogy én kinézek. Sajnos alacsony vagyok és ocsmány, szóval a lányok 99,999999999999999999999999999999999999%-nál tuti kiesek. És lehet, hogy még optimista voltam.
2015. jún. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Számít a külső is, de messze nem annyira, mint a belső. Százszor inkább választanék egy kívül csúnya, belül szép nőt, mint a fordítottját.
2015. jún. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%

Nem számít annyira, mint a nőknek. Első alkalommal egy kifejezetten csúnya lányba lettem szerelmes, másodjára meg egy erősen átlagosba. Előbbibe azért, mert végtelenül aranyos volt a viselkedése és értette a humort, utóbbiba meg a világnézetének köszönhetően.


Az egy más kérdés, hogy én (valsz a kinézetem miatt) nem kellettem még nekik se és azóta is tökegyedül várom a sült galambot, ami másoknak simán jön, de valahogy engem még az élő galambok is elkerülnek 2 kilométerre.

2015. jún. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!