Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érdekel az, hogy csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdekel az, hogy csúnya vagyok és minden nő megvetéssel tekint rám, ha nincsenek is szexuális vágyaim?

Figyelt kérdés
2015. jún. 28. 12:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Érdeklik a nők csak szexuálisan nem. A testvérem is magas és tömegnövelőt használ és igy izmosodik jobban.
2015. jún. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Én is használtam, de nem segített, most meg pénzem sincs semmire..
2015. jún. 28. 12:57
 13/16 anonim ***** válasza:
már engem se érdekellnek úgy is a vezérhímek viszik öket minden hétvégén! a többi srcának meg a recska jut
2015. jún. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mert érzéseid, érzelmeid azért vannak.
2015. jún. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

a külső nem minden!

sok mindenkinek fontos!


a külső az egy adott dolog!

Minden jót kívánok!

2015. jún. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem kéne hogy érdekeljen :) engem se érdekel hogy messzire kerülnek a nők, mert nem vagyok az ideáljuk. Meg lehet szokni. Nem egyszerű, sok idő kell hozzá, de lehetséges.
2015. jún. 29. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!