Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez mégis mit jelent fiúk/férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mégis mit jelent fiúk/férfiak?

Figyelt kérdés
Szoktam randizgatni, az utolsó kettő randin azt mondták, hogy gyönyörű vagyok de nincs meg a szikra. Mi lehet a gond? Még csak nem is feszengtem a randikon, jót beszélgettem még viccelődtem is, de nem vagyok az a nyomulós, flörtölős típus. Meg az a fajta se, aki mindenét kiteszi. Ez lehet a gond? Vagy nem vagyok elég jó nő csak nem akartak megbántani? Igaz, nem vagyok bomba testű, de adok magamra, ápolt vagyok és szeretek sminkelni. Elbizonytalanodtam, nem hiszem hogy mindig a másikban a gond, valószínűleg nálam nem oké valami. Milyen egy jó nő?
2015. jún. 29. 20:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
lehet tényleg szépnek tartott, csak nem voltál az esete
2015. jún. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

"hogy gyönyörű vagyok, de nincs meg a szikra."


Ezt jelenti. :) Tudom, bonyolult...:)

2015. jún. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#2 oké jót röhögtem, nagyon eredeti volt.
2015. jún. 29. 20:04
 4/15 To7ka ***** válasza:
71%

Ezernyi dolog lehet. Mondjuk az elég fura lenne, ha kettő is ugyanazt mondja (nincs meg a szikra), gondolom kicsit másképp fogalmaztak. Az segíthet. De így tippre:

- Mivel nem vagy nyomulós, Ők töketlenek (kedvenceim), inkább beszólnak valamit és lelépnek. Abszolút előfordul. Gyerekes.

- Nem tudom mennyire vagy jó nő, én nem bókolnék ha hazugság lenne. Szintén kicsit gyerekes, hogy le gyönyörűznek és valami más kifogással leráznak mikor nem tetszel nekik. Meg gondolom kiderül már korábban is, hogy hogy nézel ki. Esetleg ha van rajtad valami furább dolog, ami elsőre nem látszik..:)

- A sminkelés lehet még veszélyes. Na akkor esetleg jelezném egy lánynak, hogy roppant széppé kente magát, csak nem látom a smink alatt..:)

2015. jún. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ja, de lehet h annyira egyszerű a dolog, hogy mégsem tetszettél nekik, egy szép lány ha nem teszi ki amije van az akkro is szép.

Na persze nem nagyanyám bugyijában.

2015. jún. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#4 Nem okoztam meglepetést, mert sok képen láthattak. Az tény, hogy nem volt egyik se túl határozott, de azért lehetne őszinte. Jobban bánt a hazugság, mint az ha elmondják, hogy figyelj nem jössz be külsőre, nem erre számítottam, nem vagyok felkészülve egy kapcsolatra, stb. stb. Én is korrekt vagyok másokkal ilyen szempontból
2015. jún. 29. 20:16
 7/15 anonim ***** válasza:

Valóban fura eset és egyben véletlen egybeesés is, hogy két egymást követő randi után ilyesmi történt.

Nem tudom mi lehet a gond.

Azt tudom, hogy a mai gyors világban mindenkinek hamar, hirtelen kell minden és a sok képzett emberismerő már 2 óra alatt ki tudja ismerni a másikat. Röhej az egész.

Pont ezért ismerkedés, mert ismerkedik a két fél és ehhez nem elég pár óra vagy pár nap, legalábbis nálam nem.

Én is randiztam lányokkal és mondták, hogy mint ember nagyon megkedveltek és nem vagyok egy csúnya pasi meg minden, de nem éreztek semmi különöset mikor együtt voltunk.

Na bumm, most akkor mit csináljak?

Ez van, menni kell tovább.

Neked sem tudok mást tanácsolni minthogy ne magadban keresd a hibát. Egyszerűen ők nem voltak hozzád valók és fordítva, ilyen megtörténik.

Figyelj, ez csak két fiú volt a sok közül, még van ám egy jó pár akik pont rád várnak az életben. :)

2015. jún. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szándékosan nem írtál életkort?
2015. jún. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

nem tudom, férfiként ezt a nincs meg a szikra dolgot akkor szoktam mondani, ha csalódás a csaj, és valami miatt még azt sem nagyon tudom elképzelni, hogy valami futó legyen belőle.


A gyönyörű vagy de... meg kb ugyanaz, mint a pasiknak nyomott isteni férfi vagy, de inkább legyünk csak barátok, a DE-t követő rész után nehéz elhinni, hogy az elejét nem biztatásból mondják a másiknak :)

2015. jún. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#7 :) nálam is ez van. Jófej vagy és gyönyörű, de nincs meg a szikra. Nem tudom, én úgy vagyok vele, hogy ha az alapok megvannak és hasonló a felfogásunk, akkor párszor még találkozgatok és ha a harmadiknál, negyediknél még mindig semmi, akkor jöhet a bocs, de nem alakult ki semmi csak szimpátia.
2015. jún. 29. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!