Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van ez? A nők szenvednek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ez? A nők szenvednek a szőrtelenítéstől, de a férfiak gyakran hálátlanok ebben a témában. Van olyan nő aki eléggé szőrös és mégis meghagyja mert elege lett belőle?

Figyelt kérdés
Nem kis pihés dolgokra gondoltam.

2014. nov. 24. 13:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem a szőr taszító, hanem az igénytelenség! Egyébként barátnőnek most javasoltam, hogy így télre nyugodtan növessze meg ott lent, nézzük meg milyen, amikor picit bundásabb. Ettől függetlenül máshol még szőrtelenít.
2014. nov. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
*barátnőmnek
2014. nov. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

hálátlanság alatt azt érted hogy nem viszonozzák a szőrtelenítést? vagy mégis mit, mert ezzel nem mondtál sokat...

mellesleg 23 éves fiú vagyok, én vágom, nem csupaszra, mert úgy hülyén néz ki, és nem várom el a barátnőmtől, ha nem vágja se érdekel és ezt tudja is, azért borotválja mert ő így akarja

2014. nov. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Én például mindig szőrtelenítek, és elsősorban azért mert én úgy érzem jobban magam.

22/L

2014. nov. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Talán mert a férfiakat annyira érdekli ez mintha akciós lenne az intimbetét.

Jobb esetben csak egy férfi látja rendszeresen ő meg így is úgy is bachatja.

2014. nov. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
A hálátlansàg alatt azt értem, hogy durvák és kedvesség hiányosak a kritikák és kevés a jutalom
2014. nov. 24. 14:26
 7/18 anonim ***** válasza:
49%

Minden borotválás után kellene kapnod egy cukorkát vagy mégis mit vársz?

A bunkóságnak aztán vajmi kevés köze van a szőrtelenítéshez. Van aki taplónak születik van aki nem

2014. nov. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

ez picit fájt :D

te azért borotválkozol hogy jutalmat kapj?

én a barátnőmmel alapjáraton kedves vagyok és bókolok is neki mindig, akár csupasz akár nem


egy normális kapcsolatba amúgy se mérvadó hogy ki mennyire szőrös, max annyi hogy ha tudod hogy egy picit szexisebbnek tartana szőr nélkül, vagy épp szőrösen, akkor megteszed érte (magamból indulok ki)

2014. nov. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
ha csupasz most a pinád kapsz egy homlok puszit :)
2014. nov. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

A túl kemény kritikákról írok.

Egy nő tudna igazàn arról beszélni hogy éli meg a dolgokat.

Te csak sejted legfeljebb ha éppen nincs egy kis kegyes hazugság... Ha így arctalanul így comboskodsznem lehetsz túl jófej

2014. nov. 24. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!