Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit jelent ha egy lány akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha egy lány akinek írtam társkeresőn napokkal ezelőtt olvasta a levelem és látta az adatlapom, majd öt nappal később újra megnézett és válaszolt?

Figyelt kérdés

Általában azonnal tudni lehet társkeresőn ha megnézed valakinek az adatlapját hogy vonzónak találod e.


Ilyenkor mi történhet? Meggondolja magát?


Köszönöm a válaszokat!


2015. jún. 30. 01:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Talán nem volt ideje beleélni magát, mert mondjuk csőtörés volt a lakásban, és intézkednie kellett, vagy nyelvvizsgára sietett, miközben még bevásárolni is kellett, mielőtt jön a Tv-szerelő.

:)

2015. jún. 30. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű valami hasonló lehetett, mint amit az első válaszadó írt. Nem volt ideje /kedve válaszolni, hirtelen azt sem tudta, mit írjon, de amint erre lehetősége/módja nyílt/átgondolta, mit fog írni, írt neked. Szerintem különösebb jelentősége nincs, ne ezzel foglalkozz, hanem hogy mit, miről ír. Néhány levél váltás után meg próbáljatok meg személyesen találkozni, Mielőtt bármibe beleélitek magatokat! ;-)
2015. jún. 30. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem annyi a válasz, hogy "igen, tetszel" vagy "persze, találkozhatunk", hanem terjedelmesebb, akkor egyszerűen csak nem volt ideje mikor megkapta a leveled, viszont mivel válaszolt, ezért érdekled és/vagy időt szeretett volna arra szánni, hogy megfelelő választ írjon. Ha sietnem kell vagy csak 5 percem van szétnézni vagy épp erőm, mert mindjárt beájulok ülve a fáradtságtól, akkor én se kezdek neki egy olyan levélnek vagy bármilyen irománynak, amihez esetleg gondolkozni kell, mert nem én lennék, csak egy robot. :D


Tehát szerintem ne vonj le messze menő következtetéseket, vagy ha ennyire zavar kérdezd meg. És vagy megtudod a választ vagy nem... :)

2015. jún. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%
Lehet, hogy épp ismerkedett vagy randizgatott egy sráccal, de vele valami miatt nem jött össze, és úgy volt vele, hogy akkor jó leszel te is.
2015. jún. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én az előző válaszát tartom valószínűnek. Nem hiszem, hogy öt nap alatt képtelen volt bármit is írni. Nagyon valószínűnek tűnik, hogy közben mással kavart valamit, vele próbált ismerkedni, csak az nem jöhetett össze neki.
2015. jún. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

5: Ez csak akkor igaz, ha valaki gyerekként, diákként a szüleivel él. Hidd el, amikor saját lakásod van, önmagadra kell mosni, vásárolni, takarítani, postára menni, hivatalokba határidőre, intézkedni, bútort venni és eladni, társasházi ügyeket intézni, pénzt keresni, esetleg gyereket nevelni, más inaktív családtagokat kísérgetni, helyettük ügyintézni, az ő dolgaikba besegíteni, pl. egy idősebb szülőnél takarítani vagy ápolni a lebénult agyvérzettet, akkor teljesen reális, hogy napok, sőt hetek, hónapok telnek el úgy, hogy nem kerül a látóteredbe még az internet sem, nemhogy a társkeresőbe belépés.

Én az 1. vagyok.

2015. júl. 1. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én ezt értem, de akkor miért keres társat az ilyen elfoglalt ember? Mert az szerintem nem normális, hogy valakinek ennyit kell várnia egy válaszra, mert a másik fél nem ért rá, - ha tényleg nem ért rá - válaszolni. Gondolom ő sem szívesen várna ennyit a levélíró helyében. Szokták mondani, hogy az ember arra ér rá, arra tud időt szakítani, amire akar.
2015. júl. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

7: Nem életszerű, amit írsz.

A társkeresés több évtizedig is eltarthat, mire találsz egy viszonzott érdeklődést, és addig nem töltheted az egész életedet úgy, hogy napi 3 órát semmit sem csinálsz, addig, míg nincs senkid, nyilván kitöltöd az időt mással Az élet zajlik, - hovatovább a párkapcsolat körülményeinek megteremtésével is kell foglalkozni, kell legyen a saját lakásod, amiben van hely a másik embernek, hogy azonnal tudd fogadni a párodat, ha végre megvan. És ehhez bizony sok dolgot kell tenni, elintézni, megtanulni, készségeket elsajátítani, a családot megnevelni pl., stb.

2015. júl. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

"az szerintem nem normális, hogy valakinek ennyit kell várnia egy válaszra,"


5 napot várni olyan sok egy ismerkedési fázisban? Ne viccelj!:D:D Még kapcsolat alatt sem sok.


Van olyan, hogy a férjed hetekre elutazik, mert kamionos, akkor addig nem bírod megvárni és kialakítasz gyorsan másik kapcsolatot?:)

Vagy ha évekre külföldre megy dolgozni?

2015. júl. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30%

7.: Az utolsó mondatra: gondolj bele, melyik lenne neked a fontosabb, írni egy idegennek, akiről még azt sem tudod, kicsoda és hogy lesz-e kedved írni neki, vagy a gyerekedet kórházba vinni, ha fáj a füle, vagy megjavíttatni csőtörést, ha spriccel a falból a víz, vagy felkészülni a nyelvvizsgára, ami napokon belül lesz, ha már évek óta ezen dolgozol, vagy teljesíteni egy befizetést, ha kilakoltatnak, ha nem fizeted be határidőre. Szerintem te nem vagy felnőtt, és nincsen is semmilyen kötelezettséged az életben, még annyi sem, mint egy átlagos 8 évesnek. Teljesen életszerűtlen, irreális dolgokat írsz. Vagy teljesen üres az életed, és egész nap a körmödet rágod, hogy írjon már valaki vissza? Mért nem mész el biciklizni és fagyizni legalább addig?

Vagy már kész vagy a saját lakásoddla, amiben van a leendő kedvesednek egy romantikus sarok, ahol szerelmeskedni tudnátok, és egy fiók, amibe pakolhatja a ruháját, és egy tiszta fürdőszoba, ahol megfürödhet, aminok nálad van, és egy törölközőszett, amit neki vettél? Szép új ágynemű, neki külön takaró és párna, egy tiszta konyha (amit Te tartasz rendben rutinszerűen), ahol szívesen vacsorázna Veled? Már begyakoroltad az óvszerhasználatot? Megtanultál mindent az intim higiéniáról ?Le van rendezve a szüleiddel, hogy elfogadják a választottadat? Ezekkel már megvagy és már csak a vendég hiányzik?

2015. júl. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!