Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit jelent ha egy lány akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha egy lány akinek írtam társkeresőn napokkal ezelőtt olvasta a levelem és látta az adatlapom, majd öt nappal később újra megnézett és válaszolt?

Figyelt kérdés

Általában azonnal tudni lehet társkeresőn ha megnézed valakinek az adatlapját hogy vonzónak találod e.


Ilyenkor mi történhet? Meggondolja magát?


Köszönöm a válaszokat!


2015. jún. 30. 01:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, és egyet kell értsek az elsővel. Annyit fűznék még hozzá, hogy végiggondolva a dolgot, az öt napig nem válaszolás egyaránt jelenthet jót is, meg persze némi esélye van a rosszabb dolgoknak is. Nem írták, de simán kombinálódhatnak a fentebbi élethelyzetek azzal, hogy több levélre is kell válaszolnia a kiszemeltnek, s lévén alapos, személyes fogalmazásra igényt formáló ember, egyéb elfoglaltságai mellett tényleg nem jut idő öt napig visszaírni. Nem kell beleerőltetni feltétlenül azt a képet, hogy öt napig "talonban" tart, közben mással randizik. Az igazi" nagy játékosok" ugyanis egyszerre beszélgetnek, randizgatnak, és uram bocsá' járnak több emberrel. Én még a párhuzamos levélváltásokban sem látok kivetnivalót, hiszen miért köteleznéd el magad valaki mellett, akitől tegyük fel, egy levelet kaptál? ( szándékosan kisarkított példa)

Egy szó mint száz, nem érdemes rágódni azon az öt napon, annál inkább a tartalmán ;) és az arra adható levélválaszon!

Kíváncsi lennék amúgy, hogy mégis milyen volt az a levél, ha gondolod, kérdező, küldj egy privit!

2015. júl. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az egyszerre levelezgetés, esetleg találkozás az gyakorlatilag "talonban tartást" jelent, máshogyan fogalmazva. Akinek nem válaszol, csak nézegeti az adatlapját, azt tartja éppen talonban, - ahogyan mondani szokták, több vasat tart a tűzben. Na, ezt még én is elfogadhatóbb érvnek tartom lányok eseten, mint az elfoglaltságra való hivatkozást. A lányok egyébként is sokkal több levelet szoktak kapni.

Ha viszont esetleg elromlik valakinek a számítógépe, akkor az más dolog.

Tegyük fel, hogy valaki elfoglalt. Ha máskor nem, akkor legalább este bekapcsolja a gépet, belép az oldalra, és ha kapott levelet, akkor arra pár perc alatt is lehet válaszolni, ha akar. Emellett, az én lakókörnyezetemben nem is kapnak nagyon sok levelet egyszerre, mondjuk egy nap alatt

De egyébként én már régóta nem izgulok amiatt, hogy fog-e valaki visszaírni, mert azt tapasztalom már nagyon régóta, hogy általában még válaszra sem méltatnak.

2015. júl. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!