Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők ti összejönnétek egy minimálbért kereső 25 éves fiatal férfival?

Figyelt kérdés
Szóval minimálbért keresek hülye fiatal voltam nincs mit magyarázkodni a dolgon nem tanultam egy érettségim van 1 szakmám meg egy okj-s végzettségem, sok helyen olvasom, hogy mennyire fontos a pénz, ha egyébként minden más rendben van az emberrel az ennyire kevés rendszeres havi jövedelem miatt már nem jönnétek össze vele ?

2015. jún. 30. 09:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
51%

Esküdni mertem volna, hogy a Séf fiú jött át trollkodni...

Te koma, árulj már el valamit: 25 évesen mégis mi a fene tart vissza attól, hogy tanuld, fejleszd magat, a legjobb legyél a szakmádban, netán új szakmát szerezz? Iparkodni kell, menni, hajtani, 25 évesen meg főleg.

2015. jún. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
79%

én csak akkor jönnék össze veled, ha látom benned az akaratot, tenni vágyást és a tényleges cselekedetet, hogy ez jobb legyen. nem a pénzéhesség miatt, egyáltalán, nem várom el, hogy nemtudoménmilyen kacsalábon forgó kastélyt meg menő luxusautót rakj a hátsóm alá, de egyrészt, a minimálbéreket folyamatosan csökkentik manapság, arra nem lehet alapozni, másrészt meg, bár én gyakornokként heti 25 órában keresek annyit, idővel nekem is jobb lesz, és akkor majd szeretnék külön költözni, családot alapítani, és szeretném, ha a családi életemben a pénz egy olyan dolog lenne, ami annyira azért nem akadályoz a boldog életben- és ha folyamatosan azon kell aggódni, hogy a számlák kifizetése után marad-e ételre meg pelenkára a gyereknek, akkor az erősen akadályozza a boldogságot.


szóval az, hogy a jelenben ez a helyzet, nem zavarna, ha jellemed, a köztünk lévő összhang rendben van, akkor simán, persze, nem lenne gond, csak ehhez az kell, hogy lássam, van ennél feljebb. mert van, csak észre kell venni és tenni kell érte.

2015. jún. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
tervben lenne még valamilyen végzettség szerzése csak azt nem tudom eldönteni, hogy megéri-e belefektetni levelezőtagozaton félévente 300 000 Ft-ot egy diplomába vagy valami másik okj szakma után nézzek, a szakmáim mellé a villamosmérnök igazából teljesen illene mert villamos gép és készülék szerelő plusz megújuló energiaforrás energetikus képesítéseim vannak jelenleg :D
2015. jún. 30. 12:15
 14/17 anonim ***** válasza:
Egy diploma nem automatikusan belépő a magasabb keresethez, a felsorolt szakmáiddal is kereshetsz jól, ha van gyakorlatod, képes vagy önálló, produktív munkavégzésre.
2015. jún. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Na a sok álszent...
2015. jún. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Vegyészmérnökként dolgozok 4év munkatapasztalatom van, nettó 108e Ft kapok. Édesapám esztergályos 240e-et kap, de 2 hét alatt a seggére is ver, én tartom el őt is.


Volt értelme szenvedni a diákmunkával, hogy tudjak önerőből tanulni? Ráadásul az a fránya diákhitel sem kopott még el.


Lányok ti összejönnétek egy hozzám hasonló emberrel?

Költői kérdés volt, már tudom a választ.


31F

2015. júl. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Az volt a vicces, hogy tudtam, hogy valami hasonló kajli válasz lesz az első.

"Nekem nem, de másnak biztos jó leszel!!!":D

A vegyészmérnöknek üzenem, hogy halmozottan hátrányos helyzetű vagy, nem elég, hogy nem keresel jól, még apád is hátráltat.

A nők egyiket se szeretik.

Inkább tanuld ki apád mesterségét!!!

2015. júl. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!