Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy mostani (pl huszonéves)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy mostani (pl huszonéves) lány nem kérdezi egy pasitól randin, utána sem, hogy mennyit keres, akkor miért van az, hogy majd az összes fiatal nő tehetős, jól kereső sráccal jön össze?

Figyelt kérdés
Nem értem. Mert nem szoktak érdeklődni egy sráctól, hogy mennyit keres, lehet e vele jövőt alapozni stb. Mégis a legtöbb lány, ahogy látom, ,,tollas" sráccal van együtt.
2014. jún. 28. 10:11
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Persze, mindig azt kapom ezektől a lányoktól, hogy a véletlen műve meg szerencsém volt vele. De mindnek? Hogyne!
2014. jún. 28. 10:14
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem rosszul látod.
2014. jún. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ösztönösen megérzik? Mert én soha nem mondanám el egy lánynak, mit dolgozok, ha kérdik, akkor sem. Nem is tetszik nekik. Pedig ahhoz semmi közük, ne a munkámért legyen velem, hanem saját magamért. De erre a legtöbb képtelen.
2014. jún. 28. 10:15
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Hát ne várj csodát, ha titkolózással kezded. Ha egy lány igazán szerelmes, akkor mindegy neki, hogy mi vagy. A többi pedig jobb is, ha lelép.
2014. jún. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Na azért ismerkedési fázisban az ember szokott arról beszélni amivel foglalkozik...
2014. jún. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én nem beszélek arról, elvből sem. A nők megpuhatolóznak, de nem árulom el. Nem keresek rosszul, de nem mutatom. Bkv-vel járok, albiban élek, holott megtehetném, hogy veszek egy picike lakást meg egy 5 milliós autót is. Nem teszem, ne a pénzemért szeressenek. Nem pénzéhes lányokkal randizok, de ők is olyanok, hogy látni akarják, mid van, mennyire vagy megtollasodva. Ha ezt nem látják (holott lehet van), akkor mint pasi, kiesel a szűrőn.
2014. jún. 28. 10:38
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Nos...hát annyit azért elárulok, hogy nem minden nő a pénz felmérése miatt kérdezi, hogy mivel foglalkozol.

Az meg a másik fele, hogy nem mindenki van azzal tisztában, hogy mivel mennyit lehet keresni

2014. jún. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Olyan fura ezeket a kérdéseket olvasni, mintha én egy másik univerzumban élnék. Az ,,én világomban" munkanélküliség van az országban, ezért a legtöbb ember örül, ha megkeres 100-at. Engem mindig érdekel, ki mit tanul, mit dolgozik, mert én szeretem ebből elindítani a beszélgetéseket, mert hátha tök érdekes, amit csinál, vagy pedig elmeséli, hogy mit csinálna szívesebben. De nem a fizuja miatt kérdezném meg...

Azt viszont belátom, hogy míg tizenévesen nem érdekelt, mit csinál a fiúm, most már zavarna, ha nem lennének céljai vagy nem lenne munkája sem. És nem a pénz miatt... Egyszerűen valamiért jobb olyan emberrel együtt lenni, akinek van egzisztenciája. Viszont a pénzéért sose mennék hozzá senkihez, sőt, nem is szívesen házasodnék úgy, hogy nekem közben még nincs semmim, mert még az egyetemmel szerencsétlenkedek.

Igazából csak rajtad múlik, hogy adod el magad. Van különbség a két verzió között:


,,Raktárosként dolgozom. Máshoz nem is értenék... Ott fogok megrohadni a dobozok alatt. A fizetésem is szánalmas."


VAGY:


,,Raktáros vagyok. Igen, tudom, nem egy karrierálom, de gyűjtögetek egy tanfolyamra. Nagy terveim vannak vele, tudom, hogy be fog jönni. Apám is csóróként indult, de most két háza is van. Azt hiszem, jó példát láttam, úgyhogy nincs miért nyavalyognom. Szóval gazdag leszek, csak hogy tudd. Ha esetleg egyszer hozzám akarnál jönni. :)"

2014. jún. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Utolsó. Rossz helyen élsz, ha sok gyks kérdést és választ olvasnál, akkor azt tapasztalnád, hogy 20 válaszolóból 18 nettó 300 felett keres itthon!!! és kesereg, hogy kevés ez neki. Én fele ennyit keresek, a nők meg emiatt lenéznek. Nem vagyok alkalmas családfenntartónak.
2014. jún. 28. 10:56
 10/13 anonim ***** válasza:

Több éve ismerem a párom, de fogalmam sincs, hogy mennyit keres, nem is érdekel. Nem motivál a pénz.

Viszont, ha egy pasi nem beszél a munkájáról, akkor két dolog jut eszembe: vagy apuci tartja el vagy illegális amiből él. Ezekből köszönöm, de nem kérek.


Bár ez nem volt kérdés, de van egy apró észrevételem: Ha vehetnél saját lakást, akkor egy idióta vagy, hogy albérletben laksz. Feleslegesen fizetsz egy idegennek, ahelyett, hogy lenne egy sajátod...logikátlan.

2014. jún. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!