Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan merjek társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan merjek társkeresőn újra párt keresni? 40 éves nő vagyok és a legutóbbi 2 "páromat"is társkeresőn ismertem meg. Az első fél évig játszott velem. Az utóbbival 4 évig éltem.

Figyelt kérdés
A közös az volt bennük,hogy nem csak lelkileg,de anyagilag is kihasználtak.Bizalmam már semmi...Van aki volt már hasonló helyzetben?
2015. jún. 30. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy lelkileg és anyagilag kihasználnak, nem attól függ, hol ismerkedsz, hanem, hogy hagyod-e magad.
2015. jún. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen,de a társkeresőn azt mondok,amit csak akarok.Hisz messziről jött ember..
2015. jún. 30. 21:10
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy hol ismerkedsz, mert a személyes találkozók a lényegesek.

Hazudni meg nem érdemes a neten, mert utólag úgyis kiderül és az kellemetlen tud lenni.

Persze írásban könnyebb kimondani dolgokat.

Lényegtelen hol találsz párt,a neten,vagy a parkban kutya sétáltatás közben.

Bármelyik kihasználhat később, a lényeg,hogy ne hagyd magad és dobd ki időben.

Sok sikert!:)

2015. jún. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nézd semmire nincs garancia. Akárhol belefuthatsz ilyen típusú "emberekbe". Én személy szerint nem tartom sokra a társkeresőket. De azt mondom ugyan úgy lehet ott is ismerkedni, mint bárhol máshol. Legalább most kritikusabb szemmel nézed a jelentkezőket. Szerintem ha nem csak a szívedre hallgatsz, hanem az eszedre is, akkor nagyjából ki tudod szűrni a hasonló mentalitásu egyedeket.
2015. jún. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk amelyikkel 4 évet éltél,azt tök mindegy hol ismerted meg,ott már nem játszhatott szerepet,az,hogy a neten azt írhatott magáról amit akar,hisz azért gondolom nem 4 év kellett,hogy rájöjj hazudik.
2015. jún. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Bence_ ***** válasza:

Ezek a dolgok belőled fakadnak. Társkereső oldal csak egy lehetőség te választod ki a partnereidet.

Pár óra, nap elég ahhoz, hogy kialakuljon valakiről egy kép. Lehet, hogy a társfüggőséged miatt elfelejtesz hallgatni a megérzésedre?

2015. júl. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rajtad múlik, de nem társkeresőn megismert is játszhat veled és kihasználhat. :) 38F
2015. júl. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akivel 4 évet lehúztál az nem szimplán kihasznált..... vagy nagyon naív Vagy csak szimplán elfogult. Nem ismerem pontosan a helyzetedet, de egy kapcsolatot soha nem szabad forintosítani, folytonos adok-kapok megy, és egy normális kapcsolat akkor működőképes ha ez egyensúlyban van. Volt olyan barátnőm a életemben, akit 2 évig én tartottam el, mert nem tudott elhelyezkedni(pedig próbálkozott!!), de az elválásunk után még sem számolgattam menyit költöttem Rá....mert mellette maradtam önszántamból....ergo csak magamra lehetnék dühös.

Ha valaki csak a pénzedet akarja az nem marad melletted 4 éven keresztül, ebben biztos lehetsz. Minden nap egy új lehetőség egy jobb kapcsolatra, ne bizalmatlan legyél hanem körültekintő!!!

37F

2015. júl. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!