Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az, amit a legtaszítóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, amit a legtaszítóbb tulajdonságnak/tulajdonságoknak gondolsz egy férfiban, és emiatt esélye sem lenne nálad?

Figyelt kérdés
2015. jún. 30. 21:23
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Ha nem az idén barnult.
2015. júl. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
77%
18: akar az emeberek. Amugy nalam is kizaro ok lenne a macskaellenesseg.(vagy ugy eleve az allatellenesseg)
2015. júl. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
0%
Tapasztalataim szerint a lányok az alacsonyságot és az ocsmány arcot tartják a legrosszabb dolognak, nem is csoda, hogy mivel rendelkezek ezekkel a tulajdonságokkal, ezért 28 évesen sem volt még barátnőm, de még randim sem. Szóval aki ilyen tulajdonságokkal rendelkezik, ne is álmodozzon arról, hogy valaha is boldog lesz.
2015. júl. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
67%
Ha félreértelmezi a férfi fogalmát (elvárja a tiszteletet anélkül, hogy bármit is tett volna érte, csak mert külső nemiszervvel született neki jár barátnő/alkalmi szex szintén munka nélkül, bunkó nagyhangú mert azt hiszi ez férfias, téves önértékelés szintén mert ez az adott tulajdonság "a" férfira jellemző).
2015. júl. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
67%
ápolatlan, állat gyűlölő, arogáns, önző
2015. júl. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:
0%
Mindez a csodas tulajdonsagok megtalalhatok a nostenyeknel is.
2015. júl. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

18-as, fogadjunk, nem volt még macskánk, csak hírből ismered őket. Az én macskáim érdekes módon szeretnek, nem csak akkor, ha kaját kapnak, annyi a titka a dolognak, hogy nem szabad őket elhanyagolni.

Egyébként az állatgyűlöletet is írhattam volna, de az túl általános, azzal azért együtt tudnék élni, ha valaki nem szereti kifejezetten a kutyákat, csak ne bántsa őket.

17-es voltam.

2015. júl. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
*nem volt még macskád
2015. júl. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

-buta

-nem tud hozzászólni semmihez

-minden mondatában szerepel a g*ci szó

-egoista

-nőgyűlölő (asszony helye a konyhában, ő ugyan sosem mosogatna, mert az nem az ő dolga stb)

-megbízhatatlan

-nyomulós


Az, hogy ne legyen ápolatlan, azt le se írom, egyértelmű.

2015. júl. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

én nem utálom a macskákat, de nem gondolok jókat róluk, én kutyapárti vagyok, ez van. Attól, h a melegeket sem szeretem, attól még nem leszek homofób se, megvan róluk is a véleményen a feltűnősködésükkel, de az megint más tészta.

A kutya már nem baj, ha nem szeretik?? :D most már bevallom, h ez tényleg felettébb fontos egy férfinál, idáig nem láttam az összefüggéseket, de megvilágosodtam.

2015. júl. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!