Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasik utálják a szégyenlős,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik utálják a szégyenlős, visszafogott lányokat? Ez annyira rossz tulajdonságnak számít nálatok?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 15:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
én pl imádom, sokkal szerethetőbbek sztem az ilyen lányok
2012. febr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

miért utálnánk?

az attól is függ,h mennyire visszafogott

lehet csak nem mernek közeldni,mert azt hiszik,reménytelen,

valami jelzést azért ne márt leadni

2012. febr. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
akkor eddig én a reménytelen kategóriába tartoztam, úgy látszik. :)
2012. febr. 12. 15:15
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak nem mernek közeledni,lehet vannak akiknek tetszel,de mivel visszafogott vagy,így csak a nagyon tökösek mernek majd megközelíteni,aztán,lehet nekik se sikerül. Nyitni kéne! Nincs mese!
2012. febr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
hát igazad van, mert eddig ha belegondolok, csak a nagyon vagányok közeledtek felém, de azt is elég durván csinálták.
2012. febr. 12. 15:17
 6/19 anonim ***** válasza:
van akinek nem jön be ez a típus,de a töbségnek az összesség számít,nekem is.
2012. febr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

hát muszáj volt nekik:/, de ők legalább megpróbálták, ha valaki nagyon visszafogott,ahhoz csak kellő határozottsággal lehet közeledni

hogy is nézne ki,ha egy szófukar fiú jönne oda hozzád,és megszólítana szelíden,abból még csak beszélgetés sem lenne

2012. febr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
egy valamiben segítsetek már még légy szíves. Hogy nyissak pasi felé úgy hogy ne tűnjek rámenősnek, vagy közönségesnek? Mert azért azt sem szeretném, hogy átessek a ló másik oldalára, és a pasi megijedjen, hogy túl nyomulós vagyok. köszönöm, hogy válaszoltok:)
2012. febr. 12. 15:26
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha jól sejtem,már van kiszemelt! Úgyhogy az attól függ,honnan ismeritek egymást, buliban nyugodtan odamehetsz hozzá,nem fogsz rámenősnek tűnni, ha mondjuk suliból ismeritek egymást,kérd meg,h segítsen a háziban...stb.

Ha egyáltalán nem ismeritek egymást,akkor csak úgy szimplán kezdj el vele beszélgetni,aztán lesz ami lesz

2012. febr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
aha, szóval inkább a beszélgetésen van a hangsúly, próbáljak vele kommunikálni, ok köszi:) Valóban tetszik valaki, de reménytelen dolog ez is, azt hittem tetszek neki, de rájöttem, hogy nem. Megpróbálok túljutni rajta, és ismerkedni másokkal, hátha nemcsak plátói érzések alakulnak majd ki.
2012. febr. 12. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!