Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért szokott kialakulni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szokott kialakulni a férfiakban a "papucsság"?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy sok év után a nő lesz a kapcsolatban a pénzfelelős, pl keresztapámék sok éve házasok és már olyan szinten papucs lett szegény ember, hogy tankolni a feleségétől kell neki pénzt kérnie pedig háromszor többet keres. Soha nem vesz magának semmit.
2015. júl. 1. 20:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Mert nő uralom lett.
2015. júl. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
En a papucs pasikra izgulok. Szeretek parancsolni! N
2015. júl. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Mert végre felfogták az alaptörvényt, hogy mindig a nőnek van igaza. Boldog asszony = boldog házasság
2015. júl. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 To7ka ***** válasza:
38%
Ugyanazért amiért itt látod a tizen sok, és huszonéveseket teljesen tökök nélkül magas hangon kornyikálni, és a 30 sok éveseket 14 évesekkel járni... Divat lett a nyafogás, hiszti, tehetetlenség, életképtelenség, csak talán több nő kapta össze magát és vállalta fel az irányító szerepet (anyaság miatt talán jobban felkészültek a gyereknevelésre, mit számít még +1 gyerek..:D), de Ők is könnyen tapadnak egy agresszív, bunkó pasihoz aki kihasználja Őket, pontosan ugyanez van a papucs pasiknál, csak agresszivitás helyett határozottabbak azok a nők, és kénytelenek (vagy épp élvezik is) irányítani. Így nem kell a pasinak felnőnie, maradhat örökké gondtalan gyerek.
2015. júl. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nálunk is anyukám kezeli a pénzt, de ennek inkább az az oka, hogy ő jobban ért a pénzügyekhez, jobban tud spórolni. Teszem azt, bevásárlás - jóapám utál vásárolni, ezért ha rá van bízva, akkor minél előbb le akarja tudni, így bemegy az első boltba, leveszi az első cuccot a polcról... na, ha ez így menne, akkor kb. 3xosát költenénk kajára úgy, hogy ugyanazt esszük. Ruha- és cipővásárlásnál ugyanez. A hobbijaira is, ugyan ritkán, de amikor igen, akkor eszeveszettül költene, szintén anélkül, hogy tájékozódna az árakról.

(jó, nálunk mondjuk nem az van, hogy mindig pénzért kell kuncsorogni, hanem hónap elején marad a fizujából x pénz, aztán onnantól meg "kér")

2015. júl. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
puncihiány + gyenge jellem + őrült bige
2015. júl. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ez kialakul. Ez alapjellem, maximum az elején nem mutatják.

Viszont hogy ki a "pénzfelelős", nem mindig papucsság kérdése, hanem attól is függhet, ki tud, vagy ki szeret jobban bánni, foglalkozni a pénzügyekkel.

Nálunk például a férjem és ez remélhetőleg így is marad. Én soha nem tudom fejben tartani a költségvetést. :D

2015. júl. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

Hm... Igaz, hogy nem voltam még házas, de több éves kapcsolatom volt már, és én szeretem kezelni a pénzügyeket!

Mindig nálam volt a pénz... Együtt mentünk bevásárolni, és én fizettem. Mikor a barátnőm is elkezdett dolgozni, akkor is ideadta a pénzét, és ha akart valamit venni, akkor kért tőlem.

Viszont nekem is van olyan ismerősöm, aki megkapja a fizetést, elrak egy 10-est, és a többit odaadja a feleségének. Azt mondja, hogy ő nem szeret számlákkal, meg bevásárlással babrálni, és meg van elégedve azzal, ahogyan a felesége kezeli a pénzügyeket.

Végül is szerintem ettől nem lesz valakiből papucs. Gondolom kereszt apud sem pitizik a pénzért, csak szól a feleségének, hogy: Szívem, kellene egy 10-es tankolni! és már kap is!

22/F

2015. júl. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
24%
A diktátor nők legnagyobb hibája, hogy teljesen azt hiszik, uralhatnak embereket, közben meg dehogyis. Ezt a színházat szoktam magamban kuncogni a leginkább :)
2015. júl. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
21%
Feminizmus. Jogok követelése a semmire.
2015. júl. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!