Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párkereső egyedülállók! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkereső egyedülállók! Ti mit tesztek, hogy sikeresebb legyen a keresgélés? Mi az a munka, amit belefektettek?

Figyelt kérdés
2015. júl. 3. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Most már semmit. Anno nagyon sok időt, pénzt fektettem bele, de sose hozta a kívánt eredményt, úgyhogy arra fordítom mindkettőt, ami nekem is jó. A csajozást meg hagyom a 3,14csába.
2015. júl. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Nő vagyok, nem vagyok egyedülálló, de volt ilyen korszakom.

Gyakrabban mozdulok ki és lehetőleg minél többet új helyre. Ha kimozdulok, és azért, hogy férfiakkal ismerkedjek, akkor semmiképpen nem fiúbarátaimmal szervezek közös programot, barátnőket viszek. Tapasztalataim szerint a strandon lehet a legkönnyebben, mert az utcán sokszor mindenki siet, észre sem vesznek és a strandon, mikor lazítanak, van idejük, már egy formás nőt a vízben ücsörögve egyből szemügyre vesznek. Az arcodra mindenképpen vidámság, nyitottság legyen kiülve, ha elkeseredett, búskomor vagy, a férfiak nem fognak kezdeményezni. Nem kell nyuszinak lenni, meg ódivatúnak, te is nyugodtan leszólíthatsz pasikat, a többségük ezt kifejezetten szereti.

2015. júl. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
Ugyanazt írhatnám, amit az első. Amíg ilyen ocsmány és alacsony vagyok, csinálhatok bármit, nem fogok kelleni egy csajnak sem.
2015. júl. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmi munkát nem fektetek bele, csak ami jól esik. Többet megyek sétálni, tudatosan szexisebben öltözködöm. (Semmi durvára nem kell gondolni, nem ribcnak öltözöm). Azon kívül hogy kinéznek a bugyimból, semmi nem történik egyébként :D Tehát élvezem a függetlenségeeem! :D
2015. júl. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Én most semmit sem teszek ezért, de nem is szeretnék, mert van elég megoldandó dolgom az életben. :) Egyébként pedig általában kezdeményező típus vagyok, aktív, beszédes, igyekszem érdekes lenni. De a környezettől is függ, hogy ez milyen sikert hoz.
2015. júl. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

Én is gyakrabban mozdulok ki, de akárhányszor ilyen céllal indultam el, soha semmi nem lett belőle:D Azért maradjunk annyiban, hogy a strandos ismerkedéshez kell egy bizonyos fajta "tehetség", ami nem mindenkinek van...:D


Viszont olyan helyeken, ahol nem számítottam rá sokkal inkább tudtam leállni beszélgetni idegenekkel, mint pl karrierbörze, vagy séta közben. És valahol logikus is, mert egy zajos klubban nincs erre lehetőség, ha meg beültök egy pubba beszélgetni, mindenki a saját kis klikkjével van el.

2015. júl. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pont az előzővel értek egyet. Rám is akkor figyeltek fel, amikor a leginkább nem voltam formában és méghozzá morcos, hosszú út utáni másnapos voltam, kócos, smink nélkül, a boltban :P.

Strandon és népszerű fizetős oldalakon legtöbbször csak rámenős dugópajtik vannak, a legsikeresebb és legápoltabb külsővel, de mégis kár, hogy így viselkednek. Számomra a legfárasztóbb ezeknek a konkrét és alapos gyomlálása, ameddig eljutok az értékesebb emberekig.

2015. júl. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!