Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak hogy ne legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne legyen lelkiismeret furdalásom, amiért kerülöm a lányok-nők társaságát?

Figyelt kérdés

Néhány nőben csalódtam, ezért magamba neveltem hogy úgysem lehet barátnőm, ezért felesleges törődnöm velük, vagy kedves lenni hozzájuk. Csakhogy eléggé rossz érzés önt el amikor egy picit bunkóbb vagyok, vagy próbálom figyelmen kívül hagyni őket. Jóformán már a strandolást, kirándulást sem tudom ezvégett élvezni sokszor.

24f



2015. júl. 6. 11:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
zárd ki az életedből 100%osan a nőkkel csak a gond a probléma van! meg amúgy is a kedvességel semmit nem érsz el max barátparkoló! már nekem se kell barátnő van elég prosti havi 30 e simán elmegy 1 csajra akkor inkább prostihoz megyek az árán de ott nem kell a rinyálást hallgatni
2015. júl. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szívesen kizárnám, de sajnos ez nem olyan egyszerű. Próbáltam a prostizást, de nem nagy szám, az a gond ezzel/velem, hogy nem csak a szexre hajtok, és ugye prostival nem olyan egyszerü romantikázni, vagy akár elcsalni pl a Balcsira egy napra.
2015. júl. 6. 11:57
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem.

Most akkor ha valaki a könyvtárban megkérdezi,hogy leülhet-e a melletted lévő székre vagy az utcán útbaigazítást kér akkor ignorálod/bunkón válaszolsz csak azért mert nő? HA így van akkor ez nem normális viselkedés,de LEHET hogy csak félreértettem valamit...

2015. júl. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

De jól értetted. Bár inkább csak, nem vagyok velük udvarias.

Legbellül én is érzem ezt, hogy ez nem normális, ezért furdal a lelkiismeretem.

Amugy úgy vettem észre, hogy a nők nagyívből letoják hogy kedves vagy bunkó vagyok velük ronda srácként.

2015. júl. 6. 12:26
 5/12 anonim ***** válasza:

Akkor is szerintem ne legyél bunkó,engem például bántana/bánt ha így viselkednek velem :(

És nem igaz,hogy mindegy hogy ha valaki kedvesen vagy éppen ellenkezőleg viselkedik akkor ugyanazt gondolják róla... /3as/

2015. júl. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
6%
már én se tudok kedves lenni a nőkkel azt az énemet kiölték ! nincs értelme kedvesnek lenni
2015. júl. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is sokat csalódtam az emberekben, a férfiak se szentek.

A legtöbb embert a saját érdekei mozgatják csak, addig rendes veled míg megéri neki, aztán hanyagol. Van kivétel de nem olyan sok.

Akadnak normális nők, figyelj arra hogy ne mutassa egoizmus jelét pl irányítás ugráltatás, parancsolgatás, túl sokat ad magára külsejére (hiú, önimádó) pl ha egyszerre látok tetkó műköröm szolizott bőr, hajfesték esetleg még pirszing is az nekem nem oké, ott feltűnési viszketegség van, akitől több figyelmet kap ahhoz húz, ne arról szóljon az élete hoyg saját maga körül forog a világ.

Ezeket általánosságban mondtam, nem minden nő rossz ember akinek műkörme van, nehogy félre értsetek, csak szerintem ha túlzásba viszi az igényeskedést az rengeteg pénzbe kerül meg akár a beképzeltségre is utalhat, vagy önértékelési zavar, éretlenség.

Legyen olyan aki meg tud feledkezni magáról és ne arról szóljon az élete hogy őt szeretik e, hány lájkot kap facebookon, meg figyelem hiánya van, hanem legyen egyszerű jellem, külsőre is és inkább, és azt figyelje hogy te jól vagy e, legyen kedves, szeretet és derű sugározzon a tekintetéből, és ne azért mert akar valamit elérni, számításból.

2015. júl. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
8%
Akadnak normális nők ! igen akadnak de a mai nők 90% nem az a többi 10% meg foglalt
2015. júl. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne kerüld a nők társaságát, és meg van oldva a problémád :) Én nem néhány nőben csalódtam, hanem 28 éves koromra sem tudtam összehozni egy randit, azonban nem tudok nem kedves lenni a lányokhoz. Persze, rosszul esik a rengeteg visszautasítás, de mégis, én szeretem a nőket, csak ők nem szeretnek engem. Elég egyoldalú, de ez van.
2015. júl. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel. Attól még, hogy tudod, hogy nem lehet párkapcsolatod, megmaradhatsz embernek. A lényeg szerintem az, hogy felszabadult legyél, és úgy tudj beszélni egy nővel, mint egy férfival tennéd. Ne kerüld a nőket, csak fejleszd ki magadban azt, hogy soha ne gondolj rájuk potenciális partnerként, hanem egy átlagos emberként, legyenek közömbösek számodra, és ezekkel a közömbös emberekkel kedves hangot üss meg.
2015. júl. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!