Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak hogy ne legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne legyen lelkiismeret furdalásom, amiért kerülöm a lányok-nők társaságát?

Figyelt kérdés

Néhány nőben csalódtam, ezért magamba neveltem hogy úgysem lehet barátnőm, ezért felesleges törődnöm velük, vagy kedves lenni hozzájuk. Csakhogy eléggé rossz érzés önt el amikor egy picit bunkóbb vagyok, vagy próbálom figyelmen kívül hagyni őket. Jóformán már a strandolást, kirándulást sem tudom ezvégett élvezni sokszor.

24f



2015. júl. 6. 11:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Azt hiszem inkább akkor normális maradok a nőkhöz, legfeljebb a plázacica díszribikkel maradok bunkó.
2015. júl. 7. 07:40
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha azzal van a bajod hogy hűtlenek és nem hiszed el hogy találsz kivételt, mert én is sokakról hittem hogy az, akkor javaslom a nyitott kapcsolatot, de ne olyan legyen aki csak magát nézi és egoista, hanem szeressen minél jobban téged és ha nem ad meg eleget ahhoz képest amit szerinted érdemelsz mert te megadsz neki mindent akkor cseréld le, megérdemli.

Ha nem akarsz komoly kapcsolatot akkor lehet szeretőd helyette, ha nem lakik veled akkor kevesebb a veszekedés, alkalmazkodás, jól fogod érezni vele magad mert nem állandóan vagytok együtt hogy megunjátok egymást.

Sok esetben az rontja el a kapcsolatokat mikor gyerek születik, az nagyon sok gonddal jár, még felnőtt korában is okoz majd aggódni valót, nagy megpróbáltatás, sok pénzt visz el és szabadidőt, nem lesz tered élni, nekem szimpatikusabb ha a szerelmemmel (aki még nincs de majd lesz) egymásnak élünk, ketten, azok a legszebb idők.

Ha már évek mentek el, vannak gyerekek is, akkor lefele megy a lejtő, laposodik a kapcsolat, rengeteg gond, mókuskerék élet.

Addig örülj míg fiatal vagy és nincs családod, sokan mondják hogy nekem a legjobb, ők hazamennek a visítozó gyerekekhez én csak leheverek, nincsenek gondjaim nagyok, sokkal könnyebb szabadabb az életem, azt teszek amit akarok.

Sok esetben van válás, szakítás, ha van gyerek az azt is nehezíti, fizetheted a tartást, de közben nem is veled vannak a gyerekek, alig látod őket.

Az új kapcsolatodat is beárnyékolja az előzőben maradt gyerekeid, valós életbeni dolgok ezek, nem akarok vitatkozni igazam van e, mert ez nem vélemény, ezek tények.

A legfontosabb hogy senkiért ne vakulj el, mindig az eszedre hallgass, nem bűn ha boldog akarsz lenni, élj úgy ahogy neked jó. Ha megundorodtál a sok csalódástól, tudd hogy én is, nem kötelező utánozni a tömeget és családot csinálni, ha boldogabb vagy másképp, mások sokan úgyis megteszik helyetted a fajfenntartást, rengeteg ember él.

2015. júl. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!