Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nettes lány 25 km-re? Sose ér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nettes lány 25 km-re? Sose ér rá találkozni! Hagyjam a fenébe? Mit csináljak már?

Figyelt kérdés
Január óta beszélgettek vele facebook-on 25 km-re lakik tőlem, szóval múlt héten mondtam neki össze futhatnánk az egész héten azt mondta nem ér rá, facebook-on meg láttam hogy bicozni volt ismerőseivel. Azt mondta ö nem tud előre tervezni, Hétvégén pont oda megyünk szórakozni tesómékkal ahol ő lakik mondtam össze futhatnánk, erre megint írta hogy vendégek jönnek hozzájuk meg ö se tudja hogy lesz! Érettségi előtt meg azt írta érettségi miatt nem ér rá. Létezik hogy valaki ennyire elfoglalt vagy csak élvezi hogy szívat engem? Én úgy érzem biztos van elfoglalt ember de nem létezik hogy annyira nincs ideje hogy egyszer találkozunk az életbe. Akkor hagyjam a fenébe? Mi volna a megoldás, nem keressem egy darabig igaz? Vagy próbálják találni mást? 22F 18L

2015. júl. 7. 23:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
Mindenkinek arra van ideje, amire szakít. Nyilván van, amikor mindent le kell mondani, mert valami nagyon sürgős dolog történt, de pár óra szabadideje mindenkinek van - pláne egy 18 évesnek.
2015. júl. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
hagyd a fenébe! ilyen nincs hogy nem ér rá
2015. júl. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Mikor rákérdeztem akar-e találkozni azt mondta ö akar csak nincs ideje, és nem tud előre tervezni. Meg ha nem érdekelném nem írna vissza. De így ennek meg mi értelme, ha össze jönnék vele akkor se találkozunk sose akkor meg mi értelme ilyen emberrel járni.
2015. júl. 8. 00:04
 4/25 anonim ***** válasza:
82%
mert arra jó vagy neki hogy facebookon írkáljon veled többre nem tart
2015. júl. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Igen, erre gondoltam én is! Akkor csak chat társ vagyok semmi más. Unatkozik és elüti az idejét velem,akkor mi legyen ne keressem többet? Hát igaz, ezzel nem jutok sehova. Úgyis jó idő van van annyi csaj találok egy jobbat, ha annyira akar velem találkozni majd szól. Ebből se lesz semmi, az meg hogy nyáron összefutok vele talán egyszer az nem számít.
2015. júl. 8. 00:09
 6/25 anonim ***** válasza:

Én 700 km-t utaztam valakiért, szóval elég gáz a 25km, ráadásul a helyébe mennél, szerintem hagyd.


Nekünk szerencsénk volt, 3 éve együtt vagyunk.

2015. júl. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
5 így van keress mást van egy mondás ne pazarold az időd olyanra, aki nem akarja az ő idejét rád fordítani
2015. júl. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
78%
25 km szinte semmi! Vannak ugyan elfoglalt emberek, de ennyi elfoglaltság, hogy azt se mondja, hogy "bocsi, majd máskor", vagy valami hasonlót - egyáltalán nem törekszik rá, látszik, hogy csak kifogásokat keres! Hagyd a fenébe, legalábbis egyelőre, ha ír, akkor se válaszolj egy ideig, majd meglátja, hogy te is tudsz ilyen érdektelen lenni vele, nem csak ő veled. Utána majd talán ő is másképp áll a dologhoz.
2015. júl. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a csaj ennyire bizonytalan magaban, hogy eloben tojik? Hagyd ot!! Nem varhatsz orokke.
2015. júl. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
7 hónap alatt nem volt rád ideje hagyjuk már ..... ilyen nincs 25 km azt még bringával letekerem
2015. júl. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!