Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20-25 közötti fiúk, nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 közötti fiúk, nektek bejönnek a vékony lányok?

Figyelt kérdés
tudom, hogy most nagyon a plus size van divatban, és meg is értem, tényleg szép ha van mit fogni egy nőn, meg az a nőies, stb. de sajnos én nem ilyen vagyok :( 170/50-55 kg, ami mondjuk szerintem nem mond annyit, mert függ az izomtól csontoktól ilyenek, de hát elég kis mellem van, meg vékony kezeim :( a lábam meg a fenekem viszont legalább jó, nem vastag, de nem is vékony, nincs ilyen hatalmas rés a két lábam között, de össze sem érnek. de sajnos mostanában úgy látom, hogy a fiúknak a testesebb lányok jönnek be. nem baj ez, csak ugye van olyan is akinek a vékonyak is? jól esne hallani :D
2015. júl. 12. 23:07
1 2
 11/15 Noren1989 ***** válasza:

Igen.

25/F

2015. júl. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem igazán tetszenek a vékony lányok.
2015. júl. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szubjektív véleményt lepontozni? Ezért szeretem ezt az oldalt ;) idióták
2015. júl. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy nekem, hogy mi van a divatban és nem is érdekel. Nem nézem. Nehogy már ez szabja meg az embereknek, hogy kinek mi tetszik. Mindig van valami. Ezelőtt a thigh gap, bikini bridge és hasonlók voltak felkapottak. Ettől függetlenül akinek egy bizonyos testalkat tetszik, nem fog változni a véleménye/ízlése. Legalábbis szerintem. Én amióta az eszemet tudom (pontosabban mióta érdekelnek a lányok) mindig is a vékony tetszett. Divattól függetlenül. És nem lehet általánosságba közölni, hogy ebben a korosztályban bejönnek a vékony lányok vagy sem. A szépség relatív.

Nekem bejön. Szerintem szépek. Ellenben nem tetszenek a telt lányok, sem a nagy mell és fenék. És felőlem tényleg lehet bármi a divat, nézegethetem mindennap, akkor sem fog változni a véleményem. Nekem a vékony tetszik és kész. El kell fogadni.

És ez nem csak testalakra vonatkozik. Attól, mert másnak nem tetszik még pl. nekem lehet szép.

Én szerintem nincs veled probléma

2015. júl. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kérdező hízlald fel magad. Készülj a jövőre. Nyugi, hamarosan elterjed a Plus Size és a húsos nők lesznek az etalon. A soványak helyét átveszik az átlagosak, a húsosak és a kövérek, meg a nagyon kövérek. Beköszöntött a Pufi Uralom, minden pali a Plus Size nők lábai előtt hever. Olyan lesz, mint az éhezők viadala. A vezetőnk Darth Hurkahas lesz, a sovány kóborló hordákat pedig befogják és felhizlalják. Eközben a Mc'Donalds és a KFC világuralomra tör és felosztják a bolygót. Kialakul majd a husik, husisak, husisabbak, nagyon husisak, kövérek, nagyon kövérek kasztja. A férfiak persze kigyúrt David Backhemek maradnak, de ez csak a focistákra bokszolókra és egyéb sportolókra igaz. A maradék ellen már hadat üzentek az impotencia növelő nadrág gyártók és a KFC meg a sörgyártók, valamint a kocsmatulajok. Az offenzíva már régen elkezdődött, a hízókoncentrátumot amit a kajába kevertek már letesztelték, a "hájkivetős " blúzokat és nadrágokat már árulják. Ezután pedig nem egy új jégkorszak köszönt be, hanem a Nagy Fogyás időszaka, de ez csak az űrlények után 200 évvel.


Ne kérdezzétek mit szívtam, már arra sem emlékszek.

2015. júl. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!