Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek akarhat valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akarhat valamit tőlem az új kolléganőm?

Figyelt kérdés

Van egy új kolléganőm, két hónapja kb. Most először maradtunk kettesben egy helyen. És elkezdett panaszkodni a kapcsolatáról, hogy lehet nem fog sokáig tartani, mert milyen, hogy bánik vele a pasi (ezt mondjuk annyira nem részletezte). Utána meg elkezdett érdeklődni, irántam, hogy van egy barátnőm, meg mióta tart, hogy vagytok stb. Szerintetek ezek jelek vagy csak érdeklődés kedvesség.

ui.: Nem értek a nőkhöz :D


2015. júl. 14. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, valószínűbb, hogy csak udvarias volt és téged is kérdezett, hogy ne csak magáról beszéljen.
2015. júl. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak próbálta kölcsönössé tenni a beszélgetést.
2015. júl. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem áginak hívják véletlenül?
2015. júl. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3. Zsuzsinak miért?
2015. júl. 14. 19:38
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy egy nagy multinál dolgozunk, sokszor nem is látott engem, szóval lehet igazatok van
2015. júl. 14. 19:40
 6/8 SunCityMyHome válasza:

Ha egy csaj/lány szidja a pasiját,utána még rá is kérdez, hogy nálad mi a helyzet,az kezdeményezés,tetszel a csajnak.

Egy nő , ha nem is jó a kapcsolata,nem fogja szidni a párját,főleg nem olyan kollegának,akit 2 hónapja ismer.

Bejössz a csajnak.

2015. júl. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Uristen, ennyire nyilvanvalobb mar csak az lesz mikor kigombolja elotted az inget. Akkor is felteszel majd egy kerdest a GYIKra? ;)


PERSZE hogy bejossz neki es akar valamit. Lehet hogy meg nem biztos benne, de a kosza gondolat mar atfutott a fejeben hogy lenne olyan, hogy te meg o.


Nem is ertem a tobbieknek ez miert nem ilyen nyilvanvalo.


En is multinal vagyok. Csinos, fiatal no. Tisztaban vagyok vele, hgoy barmikor barmelyik pasival beszelgetek soha nem lehetek eleg ovatos, nehogy felre ertsenek. Parkapcsolat sosem jon szoba. Kocsik, idojaras, filmek, akarmi, de senkinek nem beszelnek a pasi problemamrol es nem erdekel, hgoy kinek milyen a csaladi allapota.


Volt par eve, hogy az egyik beszerzovel kozelebbi kapcsolatba kerultunk (nem kollega de napi szinten taliztunk) es ott miutan rogton nyilvanvalova valt, hogy bejovunk egymasnak persze hogy jottek a kivancsiskodo kerdesek, hol elsz, kivel, miota stb. De akivel sosem kezdenek kapcsolatba attol sosem kerdezek ketertelmu kerdeseket es sosem avatnam be a szemelyes vilagomba.

2015. júl. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Standard sima panaszkodás, sok nő csinálja, felét ne hidd el, általában nem akkora a baj, amekkorának előadják, néha pedig ők maguknak is kezük van benne, csak nem mondják.


Attól mert panaszkodik a pasijáról, szinte biztos, hogy nem fogja elhagyni, csak a hattyú halálát játssza neked, mert kell egy váll amin sírhat.


Érzelmi szemetes voltál, ki lettél használva -mert hagytad magad- még ha nem is így tűnik.

2015. júl. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!