Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nö elvárja, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nö elvárja, hogy a párja dolgozzon, máris a pénzre megy?

Figyelt kérdés

Külföldön dolgozom, 1500€ körül keresek. (Azaz itt kicsivel a minimálbér felett, de mindenre jut belöle)

Miért botránkozik meg mindenki, akár itt, akár az életben, ha megmondom, hogy pasit eltartani nem fogok, keressen ö is, nem kell, hogy az én fizetésem sokszorosát, de kb ugyanannyit.


Mi ezen a botrány?


2015. júl. 16. 07:01
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Teljesen normális, hogy a párodtól is elvárod hogy dolgozzon.


Ha azonban te keresel 1500 EUR-t,ne az legyen az elvárás, hogy a párod mondjuk idehaza is ennyit keressen.

2015. júl. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az a normális, ha mindkét fél dolgozik. Lehetnek időszakok, mikor valamelyikük ideig-óráig nincs állása, de azért aki már hónapok (ne adj Isten) évek óta nem dolgozik, tökmindegy, h ffi v nő, na ott kezdődik a kihasználás/lehúzás, pénzremenés.

Amúgy egy kapcsolat kezdetén nyilván ha így nyit bele bármelyik fél, h nincs munkája, akkor hajlmaos az ember azt gondolni, h ő nem akarja eltartani ezt a MÉG idegen embert.

2015. júl. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Dehogy, teljesen normális.

Csak azért vannak bőven olyan nők, akiknek azért nem mindegy, mit dolgozik a párja, és mennyit keres.

Netes társkeresésnél tapasztaltam, mennyire így van ez.

Sajnos rengetegen visszaélnek avval, hogy jól néznek ki, és tudják manipulálni a férfiakat.

Ha meg anyagi előnyük is származik belőle, akkor miért ne?

2015. júl. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A nő akkor megy a pénzre, ha nem hajlandó dolgozni, de a párjától elvárja, ő pedig csak bele akar ülni a jóba.
2015. júl. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kicsit paranoiásak az itteni pasik. Ha megkérdezed mi a munkája vagy, hogy van-e kocsija (érdekelnek az autók na, van nekem is amúgy) egyből anyagias liba vagy aki a pénzre hajt.
2015. júl. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor megy egy nő a pénzre, ha csak azért jön össze vele mert sokat keres, vagy mert tehetős. És ha ő maga semmit nem tesz a kapcsolatért,csak elvárogat.
2015. júl. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!