Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem érdeklek egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklek egy lányt sem? Olyan rossz parti lennék?

Figyelt kérdés
19 éves srác vagyok, kedves, normális, néha kicsit ügyetlen, de amúgy semmi gond nincs velem, talán csak annyi ,hogy nem vagyok laza. Mégsem találok egyetlen csajt sem és a lányok sem érdeklődnek nagyon irántam. A külsőmmel sem lehet gond
2015. júl. 17. 14:33
 1/6 A kérdező kommentje:
A külsőmmel sem lehet gond, kék szemem van, szőkés barna hajam, nem vagyok kövér, nem vagyok alacsony. Ezen kívül keményen dolgozok minden nap a szakmámban és saját autóm van amiért megdolgoztam. Hobbim csak egy van igazán, gitározás és éneklés.* (véletlenül idő előtt rányomtam a kérdés beküldése gombra. Mint mondtam néha kicsit ügyetlen vagyok. :))
2015. júl. 17. 14:37
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem, nincs veled gond! Egy jó tanács ne előny legyen az hogy van pénzed, mert akkor csak a pénzéhes lányok találnak (lányok 90%-a) keress hasonló lányt aki olyan szorgalmas és hasonló az érdeklődési köre. Pl. Én se találok magamnak párt, mert a szabadidőmben pecázni járok amiért "lenéznek" és sokat dolgozok amennyit csak bírok. :)
2015. júl. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kicsit en is hasonlo helyzetben vagyok, csak lanykent. En is ketbalkezes vagyok, nem baj az ;) Hihetetlennek tartjak hogy nem volt még baratom.En ezt annak tudom be, hogy még nem talalkoztam az igazival.. es nem jo helyen keresgelek. Szerintem tagitsd az ismerettsegi koreidet, jarj el uj helyekre

....

es amikor a legkevesbe szamitasz ra, betoppan egy szuper csajszi az eletedbe! :)

18l

2015. júl. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tessék! Itt van egy kérdező, aki magányos, és egy lány, aki szintén "magányos". Ismerkednek? Neeeeeem! -.-
2015. júl. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nyilván az ország másik felében lakik. :D
2015. júl. 17. 23:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy elég gazdag
2015. júl. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!