Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Még is mit tehetnék ha senki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még is mit tehetnék ha senki sem tud megszeretni? Sem barátilag, sem szerelemből

Figyelt kérdés
A családomon kívül mások nem tudnak megszeretni. Pedig nem vagyok beképzelt, bunkó, sőt inkább visszahúzódó, csendes, szolid, megértő vagyok. Jó tudom ezek se pozitív tulajdonságok, de másokat meg még rosszabbakkal megszeretnek. L/23
2015. júl. 18. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez jó tulajdonságok, ne ostorozd magad. Csak annyit tudok mondani, hogy neked kell nyitni a világ felé.
2015. júl. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Lehet téged még senki azért nem szeretett,mert nem kapnál sose szeretetet,így haragszol a világra,és nem nyítsz,az emberek felé
2015. júl. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Noren1989 ***** válasza:

Valószínűleg a aszfaltnál is szürkébb vagy a legtöbb ember számára. Járj emberek közé kezdésnek, és ne várd el, hogy megszeressenek inkább ismerjenek meg jobban, aztán csak akad valaki, idővel.

25/F

2015. júl. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Írj vissza arra az 1000 privát üzenetre, amit most kaptál, ha csak 1%-a meg tud szeretni mint barát, vagy pár, akkor máris 10 emberrel beljebb vagy :)



Egyébként érdemes lenne megpróbálnod alaposan végiggondolni, hogy mi lehet a baj tényleg. Lehet, hogy csak túl visszahúzódó vagy, esetleg egyszerűen lehetőséget sem adsz, hogy megismerjenek, és így megszeressenek (pl folyton otthon ülsz). Érdemes ezeken elgondolkodni még akkor is, ha 1-2 dolgot esetleg nehéz lesz magadnak is beismerni.

2015. júl. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Először ÖNMAGADAT kell szeretned, utána tudnak mások is megszeretni.
2015. júl. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sokszor ráírtam más ilyen emberekre kb 100 ból 1 válaszolt, azzal sem volt semmi baj. Mai napig tartjuk a kapcsolatot.


Ha gondolod írj és beszélgetünk, ha nem akkor meg sajnáltasd magad tovább a neten.

2015. júl. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!