Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha sehogy sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha sehogy sem tudok megelégedni magammal és változtatni sem tudok? 20F

Figyelt kérdés
Nagyon csúnya a fejem, az arcom, minden hajjal idiótán nézek ki. Vékony testalkatú vagyok és magas, akármennyit edzek, akármennyit eszek, sehogy sem akar izom rakódni rám, pedig szenvedek vele rendesen hosszú ideje. Szarul nézek ki, nem érzem jól magam a bőrömben.
2015. júl. 22. 08:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
De azért szálkásodsz nem? A nővérem szerint most a vékony a divat.
2015. júl. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem szálkásodok, semmi.

Csak simán vékony vagyok.

2015. júl. 22. 08:54
 3/15 anonim ***** válasza:

Olvasd el Arnold Schwarzenegger: A testépítés nagy enciklopédiája című könyvet.

A pasim elolvasta, alkalmazta az ott leírtakat és látványos eredményt ért el.


Olyan nincs, hogy csúnya fejed van. Legfeljebb csak saját magadnak nem tetszel, az még nem azt jelenti, hogy akkor másnak se fogsz.

2015. júl. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hiába alkalmazok mindent, gyenge a genetikám, minden családtagom sovány vagy az volt fiatalon.
2015. júl. 22. 09:12
 5/15 A kérdező kommentje:
Legalább egy átlagos szintre felhoztam magam.
2015. júl. 22. 09:13
 6/15 anonim ***** válasza:

De ezt a módszert még nem alkalmaztad, fogalmad sincs, hogy a könyv mit tartalmaz, csak rávágod, hogy genetika, meg hogy mindent kipróbáltál már! Azt azért kétlem, hogy mindent!

Legalább próbáld meg ezt is, hogy legalább nyugodt lelkiismerettel mondhasd, hogy ezt is megpróbáltad és megtettél érte mindent!

2015. júl. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Te a teljesítményed sem nőtt az eddzések hatásáta? Nem tudsz több fekvőtámaszt csinálni mint korábban?
2015. júl. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Elolvastam és a sárga kapszulát is. Teljesen alapvető dolgok vannak benne. Azoknak segít akik azt hiszik het 5x kell bicepszre edzeni és napi 3 szendvicstől izmosodni. De aki tudja, hogy melyik izmot hogyan és hányszor kell edzeni, mit kell enni, mennyit kell pihenni és egyebek, onnantól ez csak genetika.
2015. júl. 22. 09:21
 9/15 A kérdező kommentje:

De igen, 50 fekvőt gond nélkül lenyomok, aztán fél perc pihenés és még 25, egy perc és 30...szabályosan.

Bicepszezni 6 kilóval tudtam, most 15tel megy simán. De mindenben fejlődtem, pedig rendesen eszek. Kiegészítőt is szoktam venni.

2015. júl. 22. 09:26
 10/15 anonim ***** válasza:

Annyi erőt és energiát áldoztál már erre, személyi edzővel konzultáltál már? Hátha egy szakember jobban tud segíteni, hisz többször találkozik hasonló problémával küzdő emberekkel.


Megjegyzem a férjem sovány, de folyamatosan edz és eszik :) 185 centi és 70kg. Én így imádom, és ő is el tudta fogadni magát. A hangsúly az egészségen van, nem a méreteken.

2015. júl. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!