Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, kérlek, mondjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, kérlek, mondjátok meg: miért csináljátok ezt!?

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok, egyedülálló. Mostanában azt figyeltem meg, hogy ha egy társaságban (legyen az bármilyen közösség, nem kifejezetten társkeresésre gondolok), mindig akad egy-két férfi, aki udvarol. Sokszor nekem is szimpatikusak, beszélgetünk. Van, hogy említik, hogy majd találkozhatunk. Oké. Aztán megnézem például a Facebook profiljukat, vagy megkérdezem egy közös ismerősünket... és kiderül, hogy házasok, kisgyerekkel! Először azt hittem, hogy csak én értem félre a közeledésüket, hiszen mégsem lehet, hogy egy családos ember udvaroljon, nem igaz...? De aztán már mások is mondták, hogy "látom, nagyon tetszettél neki". Ehhez képest viszont a mai napig pakolja ki a közös képeket "élete párjával", meg "szerelmével"... Most akkor mi van??

2015. júl. 22. 16:27
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

De én amúgy nem járok társkereső klubokba, nem regisztráltam ilyen oldalakon... Pont azért, mert nem hiszek ebben a dologban. Szerintem ez nem így megy.


Én egyszerűen élem az életemet, járok közösségbe, jól érzem magam... És ez, amit mesélek, a sima hétköznapokban történik. Itt is, ott is.


Én kifejezetten nem keresem ezeket a helyzeteket, szerintem az butaság. Csak meg kell nézni, hogyan vélekednek a férfiak a "társkereső" nőkről... Őket tényleg lenézik, és csak megkapni akarják. Én ebbe nem megyek bele.


Szóval indokolatlan szerintem, hogy így viselkedjenek velem, hiszen oda sem kellene jönniük, semmi közünk egymáshoz. Én nem várok tőlük semmit. Szóval akkor miért kezdeményez, ha otthon a család?


Nekem ez magas.

2015. júl. 22. 16:47
 12/20 anonim ***** válasza:
76%

Ezek a férfiak akikről te beszélsz azért másképpen gondolkodnak mint te. A család az egy dolog a szexuális kalandok meg egy másik. Az ő hozzáállásuk az hogy a kettő nem zárja ki egymást.


Hogy miért ilyenekre akadsz?

Valószínűleg a "hajlandóságot" sugárzod ki, ami ha szeretnél egy partnert akkor érthető is. Szóval alapból nem vagy elutasító,vevő vagy az udvarlásra. A férfiak meg ne haragudj de a távolból nem tudhatják, hogy te nem nős embert akarsz. Merthogy igen sok nő van akinek ez nem akadály. Egyszerűen bepróbálkoznak,ha összejön akkor dugtok,ha nem akkor majd legközelebb a másik. Nem veszik ők ezt olyan komolyan mint hiszed. Lazább erkölcsűek. Ennyi.

2015. júl. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Hát én ilyen szempontból nagyon szigorú vagyok: nős emberrel soha.
2015. júl. 22. 19:57
 14/20 anonim ***** válasza:
37%

Nos, kérdező, a normális férfiak elkelnek 30 éves korukra, ne csodálkozz, hogy házasok. Aki addig nem kelt el, az valószínűleg "selejt".


(magányos) 30F

2015. júl. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
41%

Rossz a házasságuk és azért csinálják, lehet hogy konzervatív vagyok, de szerintem egy párkapcsolatban mással való flörtölgetés sem férne bele, én legalábbis ha párkapcsolatban lennék, nem tennék ilyet...

Lehet hogy nagyon különleges vagyok.

Amit pedig előttem szóló írt, hogy aki harminc éves koráig nem kelt el, az "selejt", önmagát minősíti és ehhez már nem kell hozzáfűzni semmit...


34F

2015. júl. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
9-esnek nagyon igaza van.
2015. júl. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

#15

Gratulálok a hozzáállásodhoz. Eszedbe ne jusson olyat írni, hogy "honnan vetted ezt", vagy "ne add fel".


Ehhez sem kell mit hozzáfűzni...számomra egy hulladék vagy.

2015. júl. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Magányos vagy és sajátmagadat selejtnek hívtad, mert nem keltél el, ez zavart csupán.

Utólag visszagondolva már nem biztos hogy hasonlóan fogalmaztam volna mint a # 15 hozzászólásban, mert lehet, hogy ironikusan írtad.

Én is ebben a cipőben vagyok (nem volt még kapcsolatom) egyébként és ezért érintett érzékenyen, lehet, hogy máshogy értelmeztük a dolgot, de nem akartalak megbántani.

2015. júl. 24. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Válogass innen kérdező, itt vannak a te nőtlen férfijaid. :)

Nyugi E., majd jön egy nem nős is, de azok miért ne próbálkoznának be? Kell nekik is egy friss hús, szeretnek változatosan étkezni. :D

2015. júl. 24. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"Válogass innen kérdező, itt vannak a te nőtlen férfijaid. :) "



mennyire igaz !

2015. júl. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!