Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Veled akarom leélni az életem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mondod :D kérdése:

Veled akarom leélni az életem, de előtte ki szeretném élni magam-erre mégis mit lehet reagálni?

Figyelt kérdés
Eddigi kapcsolataimban mindig előjött ez a fent említett dolog. Eléggé zavaró, hogy mindenkinek kellenék, de nem szórakozni, hanem feleségnek. S akkor én vagyok a rossz, ha kijelentem, hogy tőlem élje ki magát, de akkor hozzám hiába jön vissza, mert nem lesz folytatás. Normális ez?
2015. júl. 22. 22:25
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
91%

Várj rájuk egy 5-10 évet :D

Szerintem ilyen pasikkal ne kezdj, inkább olyanokkal akik már felnőttek agyilag is

2015. júl. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
Ezzel csak annyi baj van, hogy ezt kijelentik 2-3 év járás után... Na mindegy :)) Ilyen az én szerencsém :))
2015. júl. 22. 22:28
 3/51 anonim ***** válasza:
100%

Ja hogy ezt ennyivel később....csoda, hogy nem hagyják rád a spermájukat, hogy figyu ezt rakd el most jó állapotban van, egy pár év után visszajövök aztán szépen beültetjük, de addig vigyázz rá és fagyaszd le.


mond nekik h semmi probléma, de neked is szükséged van más pasikra mert a himbilimbije túl kicsi, de 10 év múlva már elegendő lesz

2015. júl. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? 25 alatt szerintem ne is az igazit keresd még.
2015. júl. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
Azt, hogy "anyád."
2015. júl. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:
24 vagyok :) Szerintem nem érdemes belemenni komoly kapcsolatba, hisz a végén úgy "megszeretnek", hogy jönnek az ilyen idióta mesékkel....de neeeem baj, már beszereztem pár macskát :))
2015. júl. 22. 22:36
 7/51 anonim ***** válasza:

"én vagyok a rossz, ha kijelentem, hogy tőlem élje ki magát, de akkor hozzám hiába jön vissza, mert nem lesz folytatás. Normális ez?"


Szerintem ez egy eléggé jó válasz a kérdésben szereplő mondatra.

Jóformán tudatja veled, hogy mehetsz amerre látsz, már nem szeret (vagy eddig sem szeretett). Kedves.

:)

2015. júl. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 opened paradise ***** válasza:
Basszus 5-ös,a számból!!!!! :D
2015. júl. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
Korán kezded, azok a cicusok kimúlnak mire igazán szükséged lenne rájuk.
2015. júl. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:

"Akkor éld le az életedet azzal, akivel kiélted magad, én inkább olyannal élem le az életemet, akinek én kellek, és nem mást akar dugni."

Vagy valami hasonlót.

2015. júl. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!