Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, akik sikertelenek vagytok a csajozásban! Hogyan képzelitek el az életeteket kb 40 év múlva?

Figyelt kérdés

Itt a GYIK-en több pasi is van, aki egyszerűen sikertelen a csajozásban. Ezek többsége úgy saccolom, hogy huszon és a harmincas korosztályból van, bár nyilván a tinédzserek között is akadnak olyanok, akiknek problematikus az ismerkedés.


Nem tudom, belegondoltak-e ezek a pasik, hogy mi lesz velük kb 40 év múlva, ha így maradnak, és nem tesznek semmit. Az azt jelenti, hogy a mostani huszonévesek kb 60 évesek lesznek, a mostani harmincasok meg kb 70.


Hogy fogjátok magatokat érezni, ennyi idősen, hogy elment az egész fiatalságotok, és nem csajoztatok a félelmeitek miatt? Nem gondoljátok majd akkor azt, hogy bárcsak bementetek volna egy diszkóba, és megszólítottatok volna 30 csajt, akiből lehet, hogy 29 elküld titeket, de egy elmegy veletek?


Vagy ti már beletörődtetek abba, hogy csaj nélkül maradtok, vagy mi?


2015. júl. 27. 15:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

A sikertelenség egy állapot nem egy adottság!!!

Egy 20 éveiben járó férfi lássuk be nem túl potens a mai világban(tisztelet a kivételeknek), nehezen alakít ki komoly kapcsolatot, csapong és élvezi az életet. 30 felett már döntően megfordul a helyzet....és nem azért,mert a hapsi képességei változnak, hanem a Nők igénye, hozzáállása idomul a kínálathoz.

Persze vannak akik örök agglegény típusok maradnak, de ott nem azzal van a probléma, hogy nem képes egy kapcsolatot összehozni, hanem az igény sincs meg a párválasztásra.

37F

2015. júl. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Nokomment ***** válasza:
31%

Sajnos napjainkban a sok külső inger hatására a nők is és a férfiak is idiótává kezdenek válni.

A nők bezárkóznak és olyan férfira vágynak, aki tökéletesen kezel minden pillanatot. Sosem hibázik. Határozott, kicsit felsőbbrendű, humoros és mellé a kellő pillanatban érzékeny.

Ezt még megbolondítják a társkereső oldalak, ahol most jönnek képbe a férfiak.

Meg kell küzdeni a nőért és mellé ne legyél nyomulós.

Rengeteg férfi/srác azt gondolja, hogy úgy kell csajozni, hogy már a 4. kérdés az, hogy dugunk?

Ha az nem jön be, akkor küld egy pár képet a cerkájáról és pont az ilyenek rontják a statisztikát.

A korral csökken az igény, szóval egyszer majd beérjük egy falunapon felcsípett sertéssel is.

Sajnos nincs ecset fejem, szóval menő sem vagyok. :D


Van 3 nagyon jó barátnőm, akivel mindent megbeszélünk és sokszor a nőkkel van a legnagyobb gond, mert nem tudják mit akarnak igazán.


40 év múlva már sajnos elhamvasztva fog pihenni a testem maradványa, én meg megszűntem létezni.


Felnőttként kell a hibákat, a berögzült rossz szokásokat korrigálni. Aki erre nem képes, az maradjon is egyedül.


Egy szingli 28/F

2015. júl. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nagyon remélem, hogy nem fogok olyan sokáig élni. Több mint 10 éve várok már a halálra.

Már rég beletörődtem a magányba. Én csak annyi bátorságot akarok, hogy merjek sok-sok dögös prostit felhívni és szexelni velük és aztán kinyírjam magam.

26F

2015. júl. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem érdekel egyáltalán,esélyem sincsen egyetlen nőnél sem,mivel nem születtem helyesnek sajnos... :/

Ez beigazolódott az évek során,így hát már teljesen nem érdekel az egész.

Hiába akarnám én hogy legyen kapcsolatom,esélyem sincsen rá.

Hiába csajoztam én sokat,mindig csak elutasítást,megalázást,kinevetést kaptam.

Ebből nem kérek többet,ez van.Foglalkozom mással,és ennyi.

24/F

2015. júl. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Igen, beletörődtem. Ha eddig nem ment, akkor ezután miért menne?
2015. júl. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Egy gödörben leszek, úgy 2,5 méter mélyen.
2015. júl. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Eddig rengeteg csaj utasított el. Ha egyszerűen nem tetszek a nőknek akkor nem tudok mit tenni, hiába próbálkozok.

40 év múlva túl leszek a 60-on lehet hogy lesz addigra egy elvált nőm akinek már nagyok a gyerekei és nem nekem kell eltartanom :DD

Most viszont tuti nem kellene olyan nő akinek gyereke van, szinte még én is gyerek vagyok :DDD

2015. júl. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Én sem tudtam összejönni egy csajjal sem,de azt mondom minden fiúnak(mert ugye férfiak nem vagyunk) hogy előbb utóbb eljön az a pont,amikor eljutsz oda,hogy változtatsz az életeden.Akár pont emiatt.A frusztrációt pozitív energiákká alakítod.Lemondasz a földi javakról amik

kényelmessé teszik az emberi létet.Harcolsz,önmagadért nem másokért.Figyeled a többi pasast hogy öltözködnek hogy viselkednek a nőikkel.Az Élet több egy percnyi boldogságnál.

2015. júl. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!