Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismertek teljesen ingyenes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek teljesen ingyenes társkeresőt? Ahol nem kell fizetni a kép megnézésért, levélírásért, stb.

Figyelt kérdés
2015. aug. 1. 00:38
 1/10 anonim ***** válasza:
miért van olyan ahol fizetni kell a levélíráshoz,kép nézésért? :O
2015. aug. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Badoo, Tinder, Love.hu kapásból ilyen. A többit nem nagyon ismerem, nem vagyok jártas a témában, de én úgy tudom, csak az Elittárs fizetős.
2015. aug. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A legtöbb társkereső úgy hirdeti magát, hogy ingyenes regisztráció. Aztán regisztráció után derül csak ki, hogy valójában csak és kizárólag a regisztráció ingyenes, minden más szolgáltatás csak VIP tagok számára elérhető. Pl. "Valaki kedvencnek jelölt. Itt megnézheted", a link meg elvisz arra az oldalra, ahol x ezer forintért megválthatod a VIP tagságodat.

Szóval a kérdésedre nem tudok válaszolni, de engem is érdekel, ha van ilyen.

2015. aug. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elvileg a Badoo,az ahol a legtöbb szolgáltatás ingyenes.
2015. aug. 1. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A badoon nincsenek hétköznapi, reális, átlagos nők. Ez miért van??? Vagy csak nekem dobál ki kizárólag ilyen gazdag, tökéletes testű, agyonsminkelt, koktéllal pózolós luxus ribiket, akik mintha klónozták volna magukat? Az ismerőseim közül is csak kettőt találtam meg itt, azt a kettőt aki gazdag pózolós ribi...
2015. aug. 1. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy teljesen agykárosodott, akkor a parom.hu összes szolgáltatása ingyenes, a Vip tagság csak megkönnyíti a dolgodat.
2015. aug. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#2 love.hu fizetős
2015. aug. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Második vagyok, voltam love.hu-n körülbelül egy hónapja, mindenféle szolgáltatást igénybe tudtam venni ingyen, csak az extrákat nem, de ingyenesen tudtam képeket, adatlapokat nézegetni, kommunikálni, "lávolni" embereket, ezzel kifejezve a szimpátiám. Szerintem ebben az esetben nem mondható egy társkereső fizetősnek.
2015. aug. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt a "lávolást" nem értem. Ha valaki szimpatikus valakinek, akkor miért nem ír neki levelet?
2015. aug. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert az energiabefektetést igényel. :)
2015. aug. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!