Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lehet az, hogy egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy egy srác csak pár naponta, van, hogy hetente ír vissza, de akkor irtó kedveset és hosszút?

Figyelt kérdés

Csak nekem ennyire furcsa ez? Érzem rajta pedig, hogy érdeklem, és randiztunk is már, és megint akar majd találkozni.


19/L


2015. aug. 1. 12:20
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem célozgat a szexre, és úgy vettem észre, kezd bízni bennem, mert egyre többet mesél magáról.
2015. aug. 1. 13:05
 12/15 anonim ***** válasza:
Persze, egy rossz tapasztalat után milyen jó is általánosítani, hogy ha valaki ritkábban ír vissza, akkor már biztosan mással hetyeg. Ezen az alapon ha valaki kifog egy qrvát, akkor megint lehetne általánosítani, hogy minden nő qrva. Mindenkinek megvan a saját élete, én pl. a fb-ra is ritkán megyek fel, alapból utálom, de amúgy sincs sok időm és kedvem hosszabban írni, úgyhogy ha valaki hosszabban ír nekem, akkor én is csak ritkábban írok bővebben. Egyébként a nőknek semmi sem jó, ha keres valaki benneteket, akkor nyomul, meg olyan, mint a kiskutya, ha nem keres, akkor megint baj van. Másrészt meg nem tudom, hogy te mennyire adtál neki pozitív visszajelzéseket, ő nyilván kezdeményezett nálad, hiszen elhívott randizni, és majd akar is, de esetleg azt hiszi, hogy azért nem írsz neki te sem gyakran, mert nem akarsz tőle semmi "olyat". Próbáld rávezetni, hogy neked is fontos ő, és hogy nem miatta nem írsz gyakrabban.
2015. aug. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Vagy nincs ideje gyakrabban írni, vagy tudja, hogy így képes fenntartani az érdeklődésedet.
2015. aug. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak alaposan végiggondolja mit ír. Nem rohan fejjel a falnak, szépen átgondolja, kitalálja és utána írja meg. És lehet még másnap átnyálazza háromszor és kivesz belőle vagy hozzátesz még valamit.

Meg persze simán előfordulhat, hogy közben elfoglalt, nem feltétlenül más csajokkal.

2015. aug. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmi rosszat. Mennyi az a "hosszú"? Érzed rajta az őszinte érdeklődést? Ennyi szabadideje van, hogy a többit mivel tölti, arról nyilván mesél neked a leveleiben, nem? Miért kellene egyből mással kavarnia annak, aki csak heti 1x-2x tud írni? Jobb a mindennap háromszor odalökött "Mi van veled, he?" típusú levél? Ha valaki szexre megy, inkább ez az utóbbi jellemző rá, mindenféle őszinte érdeklődést nélkülözve.
2015. aug. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!