Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki nagyon kedves velem naponta ir és fel is hiv. Emellett van barátom, de nem vagyok benne biztos h szerelmes belém. Mit tegyek? Merjek lépni? Meg fogom bánni?

Figyelt kérdés
lassan 4 éve vagyunk együtt és sztem már csak megszokásbol.
2008. aug. 22. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:

ha nem lépsz, akkor mindíg ott fog motoszkálni benned, hogy mi lett volna ha...

lehet, hogy megbánod, lehet, hogy nem, ezt senki nem tudhatja előre.

2008. aug. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem tudom. bizonytalan vagyok.azt se tudom szeretem e még és h ö valójában mit érez
2008. aug. 22. 12:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha meg lép, és nem jön be, mindig ott fog motoszkálni benne, hogy mi lett volna, ha nem...


Ezzel nem lehet érvelni.


Dönts. Te ismered magad, őt, te rajtad múlik az egész. Bánnád, ha a jelenlegi barátoddal szakítanál? És ha a sráccal összejönnél? Melyikre látsz nagyobb esélyt, és megéri-e az új srácért kockáztatni a jelenlegi barátodat?

2008. aug. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hát...

bánnám is meg nem is.a másik srác olyan más mint ö.

a mostani barátommal már nem tudok ugy mindent megbeszélni , a másik viszont nagyon figyelmes. kedves és megértö.már több mint két honapja nem adja fel és azt mondja vár rám.

2008. aug. 22. 12:59
 5/6 anonim ***** válasza:
aki mer az nyer ez általába bejön ,de elöször is beszélj a barátoddal h ő mit érez ha azt mondja h szeret akkor csak rajtad áll a dolog ha meg nemet mondd akkor még minidg ott a lehetődéged egy új kapcsolatra
2008. aug. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha már ezen el kell gondolkozni hogy szereted e vagy sem, meg ha már egy másik is ott van aki tetszik és úgy érzed lehetne vmi, akkor ez már régen nem szerelem! Ugyh merj lépni, sokat nem veszíthetsz, de lehet hogy sokat nyersz!
2008. aug. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!