Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Javában tart a nyár, nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Javában tart a nyár, nekem mégsem akaródzik egyedül menni sehová sem 31 évesen (nincsenek barátaim), mert elhagyott a párom és picit depressziós lettem. Hogyan szedjem össze magam és szólítsak le nőket, hogy megismerhessem őket?

Figyelt kérdés
2015. aug. 1. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Először ne a párkeresésre koncentrálj, hanem fedezd fel újra a hobbijaidat, csináld azt, ami jólesik és utána kezdheted kis lépésekben a külvilág felé a nyitást. Először csak mondjuk hosszabb úton mész a boltba, rámosolyogsz egy eladóra,segítesz egy néninek, apróságok. Így fokozatosan vissza tudsz találni az emberekhez. Ezután mehetsz sétálgatni csak úgy, esetleg vehetsz valamilyen új ruhát, amiben magabiztosabbnak érzed magad. Utána ha ez mind megvan, akkor szépen fokozatosan bele lehet rázódni az éjszakai életbe is. :)
2015. aug. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell egy csalódás után rögtön fejest ugrani egy másik kapcsolatba. Ha nem megy, ne erőltesd, adj időt magadnak, foglald le magad.
2015. aug. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valóban fontos az hogy foglald le magad , és ne csak agyalj egyfolytában. Nekem is vannak hasonló problémáim. Kezdj el valamit ami érdekel vagy érdekelt régen de nem próbáltad ki. Fontos hogy érdekeljen mert akkor eltereli a gondolataidat. Én elkezdtem biciklizni. De bármilyen sport jó! Főleg ha célokat tűzöl ki magad elé, pl. én letekerek először 10 km-t legközelebb 20 at majd 30 at egyfolytában majd mégtöbbet fokozatosan ...és nagyon jót tud ám tenni az ember önbecsülésének és a hangulatának ha eléri a céljait. Sőtt ez mindenre kihat a viselkedésedre is. Magadat tedd rendbe előbb aztán keress párt , biztos hogy fogsz találni.
2015. aug. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért hagyott el a párod, talán még helyrehozható, ha szereted próbáld visszaszerezni, tegyél érte, ne légy ilyen lemondo.
2015. aug. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Esélytelen, már az exével van 1 hete.
2015. aug. 2. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!