Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Teljesen őszintén válaszoljtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen őszintén válaszoljtok: a fiatal felnőtt férfiaknak a szépség az elsődleges szempont, s ennek minden alá van rendelve?

Figyelt kérdés
Csak utána következik a nő többi tulajdonsága, miután átment a "dögös, gyönyörű csaj" rostán? Lehetőleg azok válaszoljanak, akik nem olyan mentalitásúak, hogy a "lyuk az lyuk".
2015. aug. 2. 16:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
16%

Nekem régen az volt, aztán miután a szép nők emberszámba sem vettek, akkor gondoltam, hogy átlagosakkal és csúnyákkal ismerkedem. Azoknak sem kellettem.


Ha jól néznék ki akkor bezzeg válogathatnék kedvemre a felszínes fajtátok között.

Szóval az állításod inkább a fiatal nőkre igaz, mivel ocsmány nőt normális külselyű férfi mellett látni időnként, de fordítva még sosem láttam, kivéve ha a férfi gazdag.

2015. aug. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ez nem tudom, hogy hogy jön ide, nem a nőkről szólt a kérdés.
2015. aug. 2. 16:23
 3/21 anonim ***** válasza:
53%
Csak őszintén, igen.
2015. aug. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
48%
Ha lenne szívem, akkor most rátenném a kezem és úgy esküdnék: a fiatal felnőtt férfiak nagy része már annak is örül, ha egy nő méltóztatik szóba állni velük, akikről te beszélsz, az a férfiak egy elenyészően kicsi részét képzik csak. A valóság az, hogy a modern férfi önbecsülését lépten-nyomon igyekeznek megtörni, ennek a következménye pedig az, hogy a legtöbbjük már az olyan apró gesztusokat is nagyra értékeli, mint egy 3 mondatnál tovább tartó beszélgetés egy nővel, számukra ezek a látszatra jelentéktelen kis dolgok is olyan hatalmas értékkel bírnak, mint a friss hús Ceaușescu Romániájában.
2015. aug. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
#3 köszönöm, hogy őszintén válaszoltál. És ha külsőleg megfelel a nő, akkor a belső tulajdonságaira nincs már annyira szigorú elvárásod?
2015. aug. 2. 16:27
 6/21 anonim ***** válasza:
91%

Ember!!!!

Külső alapján kelt fel benned érdeklődést a másik nem, nem igaz? A belső tulajdonságok akkor derülnek ki ha szóba elegyedsz vele.

Tehát: Látok egy atom jó nőt, csinos dekoratív, stb....

De ha szóba elegyedek vele és árad belőle a büszkeség, az önteltség és sorolhatnám még, akkor a hányinger fog rám jönni tőle. Lehet akármilyen dögös és gyönyörű.

Elég érthető?

25/F

2015. aug. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
#4 na ez oltári nagy baromság.
2015. aug. 2. 16:30
 8/21 anonim ***** válasza:
25%
Mindenkinek az, csak valakinek több fér bele a "szép" kategóriába.
2015. aug. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Mennyire értelmetlen válasz... aki nem a kérdésre válaszol, az ne is írjon semmit.
2015. aug. 2. 16:41
 10/21 anonim ***** válasza:
A külső kelti fel az érdeklődésemet, de nem csak a "tökéletes" külsejű nők. Az összkép és a kisugárzás is rengeteget számít, nem beszélve a személyiségről (amit nyilván nem lehet egyből látni, a külsővel ellentétben). Vannak nők, akik nem kifejezetten szépek, mégis megfog bennük valami.
2015. aug. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!