Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esély, hogy egyszer lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély, hogy egyszer lesz barátnőm? 20/f

Figyelt kérdés
Sokszor el vagyok keseredve, hogy nekem sosem lesz senkim, pedig nem vagyok csúnya, sőt helyes srácnak mondanak, csak az a baj, hogy nem vagyok olyan, ami a mai lányok között közkedvelt. Nem vagyok bulizós, menő, hanem inkább egyszerű, szerény és aranyos, tanulós egyetemista fiú vagyok, mégsem figyel fel rám senki. Illetve volt már, hogy tetszettem lányoknak, de vhogy azokból sem lett semmi. Mit kellene másképp csinálnom? Hol lenne több esélyem?

2015. aug. 2. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Ahhj, mindig ezek a kérdések.


Rendes vagyok, helyesnek mondott, nem bulizós, aranyos,...


Olyan érdekes, hogy soha nem találok ilyen fiúkat, pedig olyan "sok" van belőletek. Hát hogyne...:DDD

2015. aug. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12%
Csak a kinézet számít a lányoknak, mindig ott kell keresned a hibát!
2015. aug. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Templom, könyvtár, depis tinik klubja.


Vagy fogod magad, elmész futni, sportolni, fodrászhoz, egyszóval javítasz a külső megjelenéseden és olyan kulturkörben mozgó lányok társaságát keresed, mely megfelel az igényeidnek.

2015. aug. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem a kisugárzásod lehet negatív (önbizalomhiány?), vagy csak rossz körökben keresgélsz lányokat

ne azoknál a lányoknál próbálkozz akik a fent említett dolgokat preferálják, hanem egyszerűbb, csendesebb csajoknál

ennyi

2015. aug. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ne légy elkeseredve, majd jön az magától. :)

Lehet rossz körökben keresgélsz vagy olyan lányokat szemelsz ki aki épp más srácokra bukik mint te.

Ne csak a pozitív véleményekre ügyelj... mint amik fent is említve vannak, hogy szerény és aranyos... inkább gondolkozz el mi lehet a negatívum és azon az úton indulj el a változás felé, de csak ha szükséges!

Nekünk lányoknak bejön az ízléses öltözködés, hajviselet... Meg fontos a jó kisugárzás.

17/l

2015. aug. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!