Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy mikor kellene lépnem, csak nem tudom, hogy mit. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Viszonylag visszahúzódó és zárkózott ember vagyok, bár próbálok változni. Emellett nincs elég önbizalmam sem. Sajnos még nem volt soha barátnőm és a közelében sem jártam. Jóképűnek mondanak, bár kissé túlsúlyos is vagyok. A családom nem tartozik a szegényebbek közé sem.(Ezt csak azért írom, mert sokan jönnek azzal, hogy ha pénzed van, akkor ömlenek a nők) Szóval alapvetően az a gondom, hogy ha esetleg egy random lány (nagyritkán) egyértelműen érdeklődne irántam (pl. ismeretlenül rámköszön az utcán, szemezünk stb...) egyszerűen nem tudom mit tegyek. Nem jut eszembe semmi amit tehetnék és ez szörnyű. Volt valaki hasonló helyzetben már? Sikerült túllépni rajta?

2015. aug. 4. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tetszik a lány, menj oda hozzá, kérdd el az elérhetőségét, beszélgessetek, majd ha szimpatikus hívd el randizni.
2015. aug. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy igazi nő nem a pénzre hajt. Tudom most sokan megköveztek emiatt, de én mint nő sosem a pénzre mentem. Ne fagyj le, a kínos csöndnél nincs borzalmasabb, a leírásod alapján egyébként kedvesnek és szimpatikusnak tűnsz. Esetleg társkeresőzz hátha én ott találkoztam életem szerelmével idén házasodunk :D sok szerencsét és csak bátran. 23/L
2015. aug. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Amúgy ne görcsölj! Ha úgyse megy, akkor minek még rá is görcsölni? Hulla nyugodtan kell venni azt is, amikor nem megy. Érted, lesz arni magasról a helyzetet is és a nőt is. Csak ez látszódjon is rajtad. Pl. simán köpködheted a szotyihéjat miközben flegmán beszélsz hozzá. A vicces az, hogy egy ilyen viselkedéssel is előbb lesz p nci estére, mintha jószívű vagy és komoly kapcsolatot akarsz.

Pl. menj oda és kérdezd meg, hogy milyen hangszeren tud játszani, aztán a választól függően folytathatod...

2015. aug. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
21F
2015. aug. 5. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!